- Lett å komme av og på
- Utvidelse av boarealet
305,00 € *
inkl. mva. pluss portokonstnader
tilgjengelig umiddelbart
Straks klar for forsendelse
- Produkt-nr.: 59502
Für Originalsitz Fahrerseite/Beifahrerseite ab BJ. 2003, wenn die Originalbatterie verbaut ist.... mer
Für Originalsitz Fahrerseite/Beifahrerseite ab BJ. 2003, wenn die Originalbatterie verbaut ist. Höhe: 35 mm. (ohne TÜV, Einzelabnahme erforderlich).
| kjøretøytype: | Volkswagen T5/T6 |
| kjøretøy år: | 2003 |
| montering: | Førersiden og passasjersiden |
| Lengde i mm: | 440 mm |
| Bredde i mm: | 425 mm |
| Høyde i mm: | 35 mm |
| materiale: | stål |
| farge: | svart |
| Vekt i kilo: | 14 kg |
Linker som fører videre til "Drehkonsole VW T5 und T6, Drehsitz für Fahrer- und Beifahrerseite"
Les, skriv og diskuter vurderinger ... mer
Kundevurderinger for "Drehkonsole VW T5 und T6, Drehsitz für Fahrer- und Beifahrerseite"
Skriv vurdering
13186
Notwendiges Zubehör
Anbefalt tilbehør
59616
41,50 €
*
tilgjengelig umiddelbart
Straks klar for forsendelse
596160
41,50 €
*
4 umiddelbart tilgjengelig
4 umiddelbart tilgjengelig
Sportscraft Fahrzeugtechnik GmbH
Maistr. 45
80337 München
DE
[email protected]
http://www.sportscraft.de/
59616
41,50 €
*
tilgjengelig umiddelbart
Straks klar for forsendelse
811761
26,90 €
*
tilgjengelig umiddelbart
Straks klar for forsendelse
432806
innhold
3.499 lfm
(19,95 €
* / 1 lfm)
69,80 €
*
tilgjengelig umiddelbart
Straks klar for forsendelse


