- Svært komfortabel sammenleggbar stol
- Holder deg varm og fin på kjølige dager
- Robust, pulverlakkert stål
- Ideell for avslapping
- Foldes sammen og stues bort i ett enkelt trinn
- Lettvekt
- Inkl. praktisk bæreveske
inkl. mva. pluss portokonstnader
- Produkt-nr.: 92036
| Bredde i cm: | 63 cm |
| Høyde i cm: | 88 cm |
| Dybde i cm: | 56 cm |
| Setebredde: | 52 cm |
| Setehøyde: | 40 cm |
| Setedybde: | 48 cm |
| Motstandsdyktighet: | 120 kg |
| Vekt i kilo: | 2.6 kg |
| Bredde i pakningsstørrelse: | 49 cm |
| Pakningshøyde: | 73 cm |
| Dybde i pakningsstørrelse: | 11 cm |
| materialramme: | stål |
| farge: | Svart blå |
| fargeramme: | Grå |
| lomme: | Ja |
M50000
44817
942001
942000
56326
82021
706640
919172
910943
910942
83183
E1724
Lieferbar in ca. 10 Tage(n)
930964
92963
919269
915633L
915541




