- allsidig
- Perfekt lagring for briller, flasker, bøker, mobiltelefoner
- Passer for svarte eller antracittfargede stoler
inkl. mva. pluss portokonstnader
- Produkt-nr.: 92649
| Bredde i cm: | 40 cm |
| Høyde i cm: | 47 cm |
| Dybde i cm: | 40 cm |
| Setebredde: | 34 cm |
| Setehøyde: | 47 cm |
| Setedybde: | 26 cm |
| Motstandsdyktighet: | 100 kg |
| Vekt i kilo: | 1.3 kg |
| Bredde i pakningsstørrelse: | 40 cm |
| Pakningshøyde: | 63 cm |
| Dybde i pakningsstørrelse: | 6 cm |
| materialramme: | aluminium |
| farge: | svart |
| fargeramme: | Svart |
Notwendiges Zubehör
Anbefalt tilbehør
910098
910167
M461301
919172
910942
94828
919212
912271
820292
92335
M928628
M82022
M900212
90282
91937
917019
917016
Lieferbar in ca. 1 Tage(n)
919177
51801
82035
915935


