- behagelig polstring
- optimalisert fastspenning
- høy justerbar ryggstøtte
- integrert koppholder
- kan lastes opp til maks. 120 kg
- Inkludert bæreveske
inkl. mva. pluss portokonstnader
- Produkt-nr.: 920301
Das Material ist oben atmungsaktives Mesh und unten strapazierfähiges Polyester, das Gestell schwarz-beschichtetes Aluminium. Dieser Faltstuhl ist belastbar bis max. 120 kg und hat als zusätzliches Feature einen praktischen Becherhalter. Lieferung inklusive praktischem Packsack.
Weitere Spezifikationen:
- Material Bezug: Oben: atmungsaktives Mesh / Unten: robustes Polyester
| Bredde i cm: | 61 cm |
| Høyde i cm: | 110 cm |
| Dybde i cm: | 75 cm |
| Setebredde: | 48 cm |
| Setehøyde: | 49 cm |
| Setedybde: | 47 cm |
| Rygghøyde i cm: | 70 cm |
| Motstandsdyktighet: | 120 kg |
| Vekt i kilo: | 5.6 kg |
| Bredde i pakningsstørrelse: | 28 cm |
| Pakningshøyde: | 95 cm |
| Dybde i pakningsstørrelse: | 23 cm |
| materialdeksel: | Nettingstoff |
| materialramme: | aluminium |
| farge: | svart |
| fargeramme: | Svart |
| lomme: | Ja |
Notwendiges Zubehör
Anbefalt tilbehør
820181
M904015
9105474
94083
929078
929077
92500
91711
915925
915920
912394
90122
820483
820211
706641
Lieferbar in ca. 2 Woche(n)
66334
65425
650050
64315
Lieferbar in ca. 2 Woche(n)
64302
Tilgjengelig i løpet av 1 - 2 måneder
64051
630016
Tilgjengelig i løpet av 1 - 2 måneder






