- cebri havalandırma
- aerodinamik şekil
- Hood renkli gri
- kombi kör
- rahat plisseerollo
- Alüminyum kaplı üst taraf
- yoğun sivrisinek kör
- büyük cam süpernatan
- Kötü hava koşulları pozisyon
dahil KDV artı teslimat ücreti
Ürün No.: 38081Bu ürün, yalnızca eğitimli uzmanlar tarafından monte edilebildiğinden veya nakliye için onaylanmadığından çevrimiçi olarak sipariş edilemez. Bu ürünü satın almak için bölgenizdeki bir Reimo bayisiyle iletişime geçin. Şimdi bir bayi bulun
- Ürün No.: 38081
| fan: | Hayır |
| cebri havalandırma: | ile |
| aydınlatma: | Hayır |
| Kesim genişliği: | 400 mm |
| Kesme yüksekliği: | 400 mm |
| Dış genişlik cm: | 52 cm |
| Dış uzunluk cm: | 53.5 cm |
| Dış yükseklik cm: | 10.5 cm |
| Çatı kalınlığı: | 43-60-60 mm |
| Renk iç çerçeve: | beyaz |
| Kilogram cinsinden ağırlık: | 3.3 kg |
| renkli disk: | Renkli |
Mini Heki Dichtung 1,65m
Ersatzglas für Dachhaube
Federklammer 1 Satz=12 Stk
Mini Heki Drucktaster cremeweiß
Mini-Heki Schieber f.Bügelsicherung
Dometic Germany GmbH
Hollefeldstraße 63
48282 Emsdetten
DE
[email protected]
https://www.dometic.com/de-de
38062
50030
38063
Lieferbar in ca. 3 Tage(n)
E11741
Yaklaşık 3 - 4 ay içinde mevcuttur
32263
83175
82983
821684
820374
Lieferbar in ca. 3 Woche(n)
705065
620231L
50082
50038
360442
Lieferbar in ca. 3 Tage(n)
35921
29422




