- Çift camlı füme cam tavan kaputu
- Çift katlı panjurlu çekici iç çerçeve
- Yeni geliştirilmiş mekanikler
- 50'ye kadar kademesiz ayarlanabilir
- Çok düz kaput (yerden sadece 80 mm yukarıda)
- Büyük ölçüde azaltılmış sürüş gürültüsü ve hava akımı
- Daha iyi yalıtım için çift duvarlı çerçeve
- Pileli perdeler kapalıyken bile sürekli havalandırma
- Renkli kaput malzemesi sayesinde yüksek UV koruması
- Darbeye dayanıklı polikarbonattan yapılmış sağlam kaputlar
- Ürün No.: 35916
Weitere Spezifikationen: ohne Dauerüftung Höhe über Dach: 8 cm Stufenlos aufstellbar bis: 50° daha fazla
Weitere Spezifikationen:
- ohne Dauerüftung
- Höhe über Dach: 8 cm
- Stufenlos aufstellbar bis: 50°
- 1 tavan başlığı
- Sabitleme malzemesi
- Talimatlar
| fan: | Hayır |
| cebri havalandırma: | olmadan |
| aydınlatma: | Hayır |
| Kesim genişliği: | 400 mm |
| Kesme yüksekliği: | 400 mm |
| Dış genişlik cm: | 47 cm |
| Dış uzunluk cm: | 49 cm |
| Dış yükseklik cm: | 8 cm |
| Köşe yarıçapı mm olarak: | 28 mm |
| Açılış açısı: | 50 ° |
| Çatı kalınlığı: | 25-60-60 mm |
| Renk iç çerçeve: | beyaz |
| Kilogram cinsinden ağırlık: | 3.68 kg |
| renkli disk: | Duman |
Için başka bağlantılar "Dachh.Vis.Star 40x40 Rgla"
Değerlendirmeleri oku, yaz ve yorum yap... daha fazla
Bununla ilgili müşteri değerlendirmeleri "Dachh.Vis.Star 40x40 Rgla"
Değerlendirme belirt
38899
1
E13481: Dichtung VisionStar M
Dichtung ohne Lüftung VisionStar M
Dichtung ohne Lüftung VisionStar M
14,80 €
1
E93: Seitenblende VisionStar M
für Dachhaube VisionStar M pro
für Dachhaube VisionStar M pro
4,00 €
1
E11651: Açma mekanizması beyaz VisionStar M pro 2
çatal pimler ve yaylar dahil
çatal pimler ve yaylar dahil
21,60 €
1
35904: E-Glas VisionStar M
Ersatzglas VisionStar M 40x40, Rauchglas, ohne Dauerlüftung
Ersatzglas VisionStar M 40x40, Rauchglas, ohne Dauerlüftung
92,20 €
1
360913: Innenrahmen-Nachrüstkit mit Plissee-Rollo, weiß
Für 40er MPK-Dachhauben
Für 40er MPK-Dachhauben
78,40 €
Notwendiges Zubehör
Önerilen aksesuarlar
359320
81,95 €
*
4 hemen kullanılabilir
4 hemen kullanılabilir
MPK GmbH & Co. KG
Friedrich-Ebert-Str. 298-300
58566 Kierspe
DE
[email protected]
https://www.mpk-rooflights.com/
50030
İçerik
0.31 l
(57,90 €
* / 1 l)
17,95 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
M31625
99,95 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
322730
İçerik
10 lfm
(1,25 €
* / 1 lfm)
12,50 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
92324
495,00 €
*
stokta yok, sipariş edilebilir
Lieferbar in ca. 3 Tage(n)
Lieferbar in ca. 3 Tage(n)
Şu anda stokta yok, sipariş edilebilir
38062
İçerik
0.31 l
(43,55 €
* / 1 l)
13,50 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
36043
25,00 €
*
stokta yok, sipariş edilebilir
Lieferbar in ca. 1 Tage(n)
Lieferbar in ca. 1 Tage(n)
Şu anda stokta yok, sipariş edilebilir


