- UV ışınlarına dayanıklı, renkli akrilik cam başlık
- Pileli karartma, sivrisinek koruması ve manyetik kapatma ile iç çerçeve
- 2, güvenli ve eşit açılma anlamına gelir
- Zorla havalandırma olmadan
- LED sıcak beyaz ile
- Montaja hazır: Araç tavanına yapıştırılır ve içeriden vidalanır
- Ürün No.: 318021
| aydınlatma: | Evet. |
| Duvar kalınlığı mm olarak min: | 28 mm |
| Duvar kalınlığı mm olarak maksimum: | 50 mm |
| Kesim genişliği: | 402 mm |
| Kesme yüksekliği: | 402 mm |
| Dış genişlik cm: | 53.3 cm |
| Dış uzunluk cm: | 49 cm |
| Dış yükseklik cm: | 12 cm |
| Açılış açısı: | 50 ° |
| Renk iç çerçeve: | beyaz |
| Maks. Hız: | 130 km/h |
| Kilogram cinsinden ağırlık: | 3.8 kg |
| renkli disk: | Renkli |
Için başka bağlantılar "Dachhaube 40x40cm"
Değerlendirmeleri oku, yaz ve yorum yap... daha fazla
Bununla ilgili müşteri değerlendirmeleri "Dachhaube 40x40cm"
Değerlendirme belirt
42584
1
E100800: Ersatz Dichtung 1,6m
Ersatz Dichtung für Dachhaube 318020/318021, 1,6m
Ersatz Dichtung für Dachhaube 318020/318021, 1,6m
16,50 €
Notwendiges Zubehör
Önerilen aksesuarlar
420603
30,90 €
*
1 hemen kullanılabilir
1 hemen kullanılabilir
500322
İçerik
0.31 l
(72,90 €
* / 1 l)
22,60 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
612121
İçerik
0.5 kg
(33,00 €
* / 1 kg)
16,50 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
64302
7,90 €
*
stokta yok, sipariş edilebilir
Yaklaşık 1 - 2 ay içinde mevcuttur
Yaklaşık 1 - 2 ay içinde mevcuttur
Şu anda stokta yok, sipariş edilebilir
630551
104,00 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
630275
47,80 €
*
stokta yok, sipariş edilebilir
Şu anda stokta yok, sipariş edilebilir
524504
1,70 €
*
stokta yok, sipariş edilebilir
Lieferbar in ca. 3 Woche(n)
Lieferbar in ca. 3 Woche(n)
Şu anda stokta yok, sipariş edilebilir
500306
İçerik
0.31 l
(57,90 €
* / 1 l)
17,95 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
50030
İçerik
0.31 l
(57,90 €
* / 1 l)
17,95 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
38062
İçerik
0.31 l
(43,55 €
* / 1 l)
13,50 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır




