- Cut-out boyutu: 40x40cm
- Dış boyutlar: 46x46cm
- Çatı kalınlığı: 30-60mm
- Tavanın yüksekliği: 9.5cm
- Kaput rengi: beyaz
- Ürün No.: 36035
Stabil und robust, mit großer, effektiver Lüftungsfläche von 380 x 380 mm. Integriertes, sehr... daha fazla
Stabil und robust, mit großer, effektiver Lüftungsfläche von 380 x 380 mm. Integriertes, sehr dichtes Moskitonetz. Aufstellbar bis ca. 70°. Doppelt verglast mit Zwangsentlüftung.
Technische Daten:
Technische Daten:
- Ausschnittmaß: 400 x 400 mm
- Außenmaß: 460 x 460 mm
- Dachstärke: 30-60 mm
- Höhe über Dach: 95 mm
| cebri havalandırma: | ile |
| aydınlatma: | Hayır |
| Duvar kalınlığı mm olarak min: | 30 mm |
| Duvar kalınlığı mm olarak maksimum: | 60 mm |
| Kesim genişliği: | 400 mm |
| Kesme yüksekliği: | 400 mm |
| Dış genişlik cm: | 46 cm |
| Dış uzunluk cm: | 46 cm |
| Çatı üstü yükseklik: | 95 mm |
| Açılış açısı: | 70 ° |
| Renk iç çerçeve: | beyaz |
| Maks. Hız: | 130 km/h |
| Kilogram cinsinden ağırlık: | 2.2 kg |
| renkli disk: | Kristal (buzlu cam görünümlü) |
Için başka bağlantılar "Kurbeldachhaube 40cm mit Moskitonetz"
Değerlendirmeleri oku, yaz ve yorum yap... daha fazla
Bununla ilgili müşteri değerlendirmeleri "Kurbeldachhaube 40cm mit Moskitonetz"
Değerlendirme belirt
4433
1
36045: Ersatzglas für Kurbeldachhaube Nr. 36035
Ersatzglas: Farbe: weiß
Ersatzglas: Farbe: weiß
39,90 €
1
36049: Moskitonetz Rahmen weiß für Dachhaube 36035
Moskitonetz Rahmen weiß für Dachhaube 36035
Moskitonetz Rahmen weiß für Dachhaube 36035
13,90 €
Solera-Thermoform Group Spa
Via Cavalieri di Malta, 6
35038 Torreglia (PD)
IT
[email protected]
www.soltherm.it
919266
13,95 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
919265
14,95 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
912271
3,95 €
*
3,50 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
360632
13,00 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
36045
39,90 €
*
8 hemen kullanılabilir
8 hemen kullanılabilir


