
- Her şeyden sonra ausstellbar
- çift cam
- Katlanır cibinlik çerçeve
- Cebri havalandırma ile
- Ürün No.: 360573
Ausschnittmaße: 400 x 400 mm Außenmaße: 460 x 460 mm Dachstärke: 2,4-4,6 cmm Höhe über Dach: 9 cm... daha fazla
Ausschnittmaße: 400 x 400 mmAußenmaße: 460 x 460 mmDachstärke: 2,4-4,6 cmmHöhe über Dach: 9 cmOptional: Verdunkelungsrollo Art.Nr. E1231 (Rollo Beige), E1086 (Rollo Grau), E4168 (Rollo Weiß)
| fan: | Hayır |
| cebri havalandırma: | ile |
| aydınlatma: | Hayır |
| Kesim genişliği: | 400 mm |
| Kesme yüksekliği: | 400 mm |
| Dış genişlik cm: | 46 cm |
| Dış uzunluk cm: | 46 cm |
| Dış yükseklik cm: | 9.1 cm |
| Köşe yarıçapı mm olarak: | 28 mm |
| Çatı kalınlığı: | 24-56-56 mm |
| Renk iç çerçeve: | Bej |
| Kilogram cinsinden ağırlık: | 2.39 kg |
| renkli disk: | Buzlu cam |
Için başka bağlantılar "Dachhaube 400x400mm mit Milchglas und Moskitonetz"
Değerlendirmeleri oku, yaz ve yorum yap... daha fazla
Bununla ilgili müşteri değerlendirmeleri "Dachhaube 400x400mm mit Milchglas und Moskitonetz"
Değerlendirme belirt
4443
1
36067: Ersatzglas für 36064,36057
Ersatzglas mit Beschlägen in beige für Dachhauben
Ersatzglas mit Beschlägen in beige für Dachhauben
77,20 €
1
36100: Moskitonetzrahmen beige
Moskitonetzrahmen beige mit Moskitonetz
Moskitonetzrahmen beige mit Moskitonetz
24,00 €
MPK GmbH & Co. KG
Friedrich-Ebert-Str. 298-300
58566 Kierspe
DE
[email protected]
https://www.mpk-rooflights.com/
38062
İçerik
0.31 l
(43,55 €
* / 1 l)
13,50 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
294104
İçerik
0.3 l
(43,17 €
* / 1 l)
12,95 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
923643
183,00 €
*
stokta yok, sipariş edilebilir
Lieferbar in ca. 1 Tage(n)
Lieferbar in ca. 1 Tage(n)
Şu anda stokta yok, sipariş edilebilir
39821
41,05 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır