
- Her şeyden sonra ausstellbar
- çift cam
- Katlanır cibinlik çerçeve
- Cebri havalandırma ile
- Ürün No.: 360574
Ausschnittmaße: 400 x 400 mm Außenmaße: 460 x 460 mm Dachstärke: 2,4-4,6 cmm Höhe über Dach: 9 cm... daha fazla
Ausschnittmaße: 400 x 400 mmAußenmaße: 460 x 460 mmDachstärke: 2,4-4,6 cmmHöhe über Dach: 9 cmOptional: Verdunkelungsrollo Art.Nr. E1231 (Rollo Beige), E1086 (Rollo Grau), E4168 (Rollo Weiß)
| cebri havalandırma: | ile |
| aydınlatma: | Hayır |
| Duvar kalınlığı mm olarak min: | 24 mm |
| Duvar kalınlığı mm olarak maksimum: | 46 mm |
| Kesim genişliği: | 400 mm |
| Kesme yüksekliği: | 400 mm |
| Dış genişlik cm: | 48 cm |
| Dış uzunluk cm: | 48 cm |
| Köşe yarıçapı mm olarak: | 28 mm |
| Renk iç çerçeve: | gri |
| Kilogram cinsinden ağırlık: | 1.7 kg |
| renkli disk: | Kristal (buzlu cam görünümlü) |
Için başka bağlantılar "Dachhaube 400x400mm mit Milchglas und Moskitonetz"
Değerlendirmeleri oku, yaz ve yorum yap... daha fazla
Bununla ilgili müşteri değerlendirmeleri "Dachhaube 400x400mm mit Milchglas und Moskitonetz"
Değerlendirme belirt
4444
1
360671: Ersatzglas für 360641 & 36058 Klar u.3
Ersatzglas mit Beschlägen in grau für Dachhaube 360641 u.3
Ersatzglas mit Beschlägen in grau für Dachhaube 360641 u.3
79,90 €
1
E1086: MPK Netzrahmen grau mit Insektenschutz
inkl. Verdunkelungsrollo
inkl. Verdunkelungsrollo
46,95 €
1
E5510: Verriegelungsset Dachhaub
MPK Verriegelungsset für Dachhaube 40
MPK Verriegelungsset für Dachhaube 40
9,30 €
Notwendiges Zubehör
Önerilen aksesuarlar
MPK GmbH & Co. KG
Friedrich-Ebert-Str. 298-300
58566 Kierspe
DE
[email protected]
https://www.mpk-rooflights.com/
650060
İçerik
5 Stck.
(0,76 €
* / 1 Stck.)
3,80 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
38062
İçerik
0.31 l
(43,55 €
* / 1 l)
13,50 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
352162
13,50 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır