- 3 alev
- Ateşleme sigortası ile
- Gömme kontroller
- Cam kapaklı
- Yüksek kaliteli ve bakımı kolay paslanmaz çelikten yapılmıştır
369,00 € *
dahil KDV artı teslimat ücreti
Merkezi depoda sınırlı sayıda ürün bulunur. 5-8 gün içinde teslimat.
Hemen mevcut
- Ürün No.: 70143
Carbest ocak yüksek kaliteli paslanmaz çelikten yapılmıştır ve temizlenmesi kolaydır. 3 brülörlü... daha fazla
Carbest ocak yüksek kaliteli paslanmaz çelikten yapılmıştır ve temizlenmesi kolaydır. 3 brülörlü ocak, her biri 2 x 1,8 kW ve 1 x 1,0 kW olan ve birbirinden bağımsız olarak çalıştırılabilen üç gaz brülörü ile karakterize edilir. Her üç gaz brülörü de bir ateşleme sigortası ile donatılmıştır. Gömme kontroller, kullanılmadığında cam kapağın tamamen kapatılmasını sağlar.
Diğer özellikler:
- Malzeme: paslanmaz çelik
- Voltaj: 12 V
- Güç: 2x 1,8 kW, 1x 1,0 kW
- Boyutlar: G570 x D450 x Y115 mm
- Kurulum boyutu: G554 x D438 mm
- Ocak
- Sabitleme kiti
- Çalıştırma talimatları
| Ocak tipi: | Cam kapaklı ocak |
| brülör sayısı: | 3 |
| Power: | 4.6 kW |
| gaz basıncı mbar: | 30 mbar |
| Tüketim gazı g / h: | 305 g/h |
| ateşleme: | Elektronik |
| Ateşleme sigortası: | Evet |
| Mm derinlik: | 450 mm |
| Mm genişlik: | 570 mm |
| Mm cinsinden yükseklik: | 115 mm |
| Kilogram cinsinden ağırlık: | 5.7 kg |
| renk: | Metal |
Için başka bağlantılar "Gazlı ocak 3 gözlü"
Değerlendirmeleri oku, yaz ve yorum yap... daha fazla
Bununla ilgili müşteri değerlendirmeleri "Gazlı ocak 3 gözlü"
Değerlendirme belirt
44857
1
E70100: Zündelektrode Gaskocher
Zündelektrode Gaskocher 70142 und 70143
Zündelektrode Gaskocher 70142 und 70143
1,80 €
1
E70101: Thermoelement Gaskocher
Thermoelement Gaskocher 70142/70143/70176/70177
Thermoelement Gaskocher 70142/70143/70176/70177
4,59 €
1
E70107: Schrauben f.Glasabdeckung
Befestigungsschrauben f. Glasabdeckung 70176/70177/70142/70143
Befestigungsschrauben f. Glasabdeckung 70176/70177/70142/70143
1,99 €
1
E70108: Kontrollknopf Gaskocher
Kontrollknopf / Regler f. Gaskocher 70176/70177/70142/70143
Kontrollknopf / Regler f. Gaskocher 70176/70177/70142/70143
3,99 €
1
E70109: Befestigungsset Gaskocher
Befestigungsset Gaskocher 70176/70177/70142/70143
Befestigungsset Gaskocher 70176/70177/70142/70143
3,99 €
1
E70105: Glasabdeckung Gaskocher
Glasabdeckung Gaskocher für Artikel 70143
Glasabdeckung Gaskocher für Artikel 70143
22,90 €
1
E70111: Zündfunkengenerator Gask.
Zündfunkengenerator Gaskocher 70143
Zündfunkengenerator Gaskocher 70143
12,99 €
1
E70102: Gasventil 1,0Kw Gaskocher
Gasventil (1,0Kw) Gaskocher 70142/70143/70176/70177
Gasventil (1,0Kw) Gaskocher 70142/70143/70176/70177
47,99 €
1
E70103: Gasventil 1,8Kw Gaskocher
Gasventil (1,8Kw) Gaskocher 70142/70143/70176/70177
Gasventil (1,8Kw) Gaskocher 70142/70143/70176/70177
47,99 €
Notwendiges Zubehör
Önerilen aksesuarlar
M75174
itibaren 7,60 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
75469
85,95 €
*
5 hemen kullanılabilir
5 hemen kullanılabilir




