- Eğimli tasarım
- Optimum su drenajı
- Kompakt boyutlar
- Karavanlar ve kamyonetler için ideal
- Ürün No.: 70573
Karavan eğimli olduğunda bile optimum su tahliyesi için eğimli tabana sahip paslanmaz çelik evye. daha fazla
Karavan eğimli olduğunda bile optimum su tahliyesi için eğimli tabana sahip paslanmaz çelik evye.
| şekil: | rechteckig |
| Kurulum genişliği: | 298 mm |
| Kurulum derinliği: | 218 mm |
| Mm genişlik: | 325 mm |
| Mm derinlik: | 245 mm |
| Mm cinsinden yükseklik: | 117 mm |
| bağlantı: | E tipi drenaj armatürü |
| malzeme: | Paslanmaz çelik |
| renk: | Metal |
Için başka bağlantılar "VanStream paslanmaz çelik evye"
Değerlendirmeleri oku, yaz ve yorum yap... daha fazla
Bununla ilgili müşteri değerlendirmeleri "VanStream paslanmaz çelik evye"
Değerlendirme belirt
72453
Notwendiges Zubehör
Önerilen aksesuarlar
705065
17,50 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
705065
17,50 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
YENİ
M50015
İçerik
2 m²
(7,60 €
* / 1 m²)
itibaren 15,20 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
G
A
G
500130
İçerik
0.4 l
(42,38 €
* / 1 l)
16,95 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır




