- 12V ve 24V için uygun
- Güçlü, düşük gürültülü kompresör
- LED ekran üzerinden çalıştırma
- LED ekran, iç duvara gömme entegre
- Özellikle ekonomik LED iç aydınlatma
- Kurulum çerçevesi ayrı satılır
679,00 € *
dahil KDV artı teslimat ücreti
10 hemen kullanılabilir
10 hemen kullanılabilir
- Ürün No.: 713572
Kompressor-Einbaukühlschrank 12V/24V mit 42 Liter Kühlfach und 4,5 Liter Gefrierfach. Die... daha fazla
Kompressor-Einbaukühlschrank 12V/24V mit 42 Liter Kühlfach und 4,5 Liter Gefrierfach. Die Temperatur ist über ein modernes LED-Display regelbar, welches flächenbündig in die Innenwand des Kühlschranks eingelassen ist. Integrierte LED-Beleuchtung im Innenraum. Türanschlag rechts (nicht versetzbar).
Technische Daten:
- Gesamtvolumen: 46,5 L
- Volumen Kühlfach: 42 L
- Volumen Gefrierfach: 4,5 L
- Leistungsaufnahme: ca. 40 W
- Temperaturbereich Kühlschrank: +5°C -+15°C
- Temperaturbereich Gefrierfach: bis -18°C
- Türanschlag: Rechts (nicht veränderbar)
- Gewicht: ca. 16,8 kg
- Abmessungen (BxHxT): ca. 380x530x490 mm
Optionales Zubehör:
- Aluminium-Einbaurahmen: Art.-Nr. 7135720
Hinweis: Dieser Kühlschrank ist nur für den Einbau für Fahrzeuge bestimmt.
| Soğutucu bölmesinin içeriği l: | 42 l |
| İçindekiler dondurucu bölmesi, l: | 4.5 l |
| Litre cinsinden içerik: | 46.5 l |
| W cinsinden güç tüketimi: | 40 W |
| güç tüketimi Ø: | 5 A |
| 24 V Ø'de akım tüketimi: | 2.6 A |
| sıcaklık aralığı: | +15°C ila 5°C / -18°C °C |
| Mm cinsinden uzunluk: | 490 mm |
| Mm genişlik: | 380 mm |
| Mm cinsinden yükseklik: | 530 mm |
| Kilogram cinsinden ağırlık: | 17 kg |
| Kapı menteşesi: | Doğru. |
| Kompresör konumu: | Yer değiştirilemez |
Için başka bağlantılar "Kompr.Kühlschrank CV50L"
Değerlendirmeleri oku, yaz ve yorum yap... daha fazla
Bununla ilgili müşteri değerlendirmeleri "Kompr.Kühlschrank CV50L"
Değerlendirme belirt
38738
Notwendiges Zubehör
Önerilen aksesuarlar
82984
6,95 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
75121
32,00 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
705065
17,50 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
5210519
İçerik
5 lfm
(8,50 €
* / 1 lfm)
42,50 €
*
stokta yok, sipariş edilebilir
Lieferbar in ca. 2 Woche(n)
Lieferbar in ca. 2 Woche(n)
Şu anda stokta yok, sipariş edilebilir








