- Şık paslanmaz çelik kapı veya çekmece
- Montaj çerçevesi dahil 4 buzdolabının tümü
- Steelock kilit sistemli gömme kavrama
- Monte edildiğinde iyi havalandırma için entegre havalandırma yuvalarına sahip muhafaza
- Enerji tasarruflu LED iç aydınlatma
dahil KDV artı teslimat ücreti
Lieferbar in ca. 10 Tage(n)
- Ürün No.: 71470
| Soğutucu bölmesinin içeriği l: | 38.4 l |
| İçindekiler dondurucu bölmesi, l: | 3.6 l |
| Litre cinsinden içerik: | 42 l |
| gerilim: | 12/24 V |
| W cinsinden güç tüketimi: | 31 W |
| Mm cinsinden uzunluk: | 380 mm |
| Mm genişlik: | 443-443 mm |
| Mm cinsinden yükseklik: | 570-570 mm |
| Kilogram cinsinden ağırlık: | 18 kg |
| Kapı menteşesi: | Sol veya sağ |
| Kompresör konumu: | Yer değiştirilebilir |
| renk: | gri |
Vitrifrigo S.r.l.
Via Mazzini, 75
61022 Fraz. Montecchio - Vallefoglia (PU)
IT
[email protected]
www.vitrifrigo.com
923856
42588
Yaklaşık 2 - 3 ay içinde mevcuttur
52496
Yaklaşık 1 - 2 ay içinde mevcuttur
35004
65170
65166
Lieferbar in ca. 3 Woche(n)
651651
64025
Lieferbar in ca. 3 Tage(n)
63077
620371
61202
Lieferbar in ca. 10 Tage(n)
5210518
520257
520018
E6274
Yaklaşık 3 - 4 ay içinde mevcuttur
65095


