- 12V / 24V
- Kompakt boyutlar
- Siyah renkte sade tasarım
- İki menteşeli yenilikçi kapı mekanizması
- Menteşe dönüşümü olmadan soldan veya sağdan kapı açma
- Ürün No.: 713506
Diğer özellikler:
- Ortalama güç tüketimi: 12 V: 5,0 A / 24 V: 2,5 A
- Kontrol paneli: LED ekran
- Gece Modu: aydınlatılmamış ekran nedeniyle daha az güç tüketimi için
- Kötü kokuları ve küf oluşumunu önlemek için "Vent-Position-System"
- LR50L kompresörlü buzdolabı
Ön panel fırçalanmış gümüş opsiyonel olarak temin edilebilir: art. no. 7135061
| Soğutucu bölmesinin içeriği l: | 40.6 l |
| İçindekiler dondurucu bölmesi, l: | 3.1 l |
| Litre cinsinden içerik: | 43.7 l |
| W cinsinden güç tüketimi: | 60 W |
| güç tüketimi Ø: | 5 A |
| 24 V Ø'de akım tüketimi: | 2.5 A |
| sıcaklık aralığı: | +8° ila 0° C / -20° °C |
| Mm cinsinden uzunluk: | 482 mm |
| Mm genişlik: | 380 mm |
| Mm cinsinden yükseklik: | 532 mm |
| Kilogram cinsinden ağırlık: | 18 kg |
| Kapı menteşesi: | Sol veya sağ |
| Kompresör konumu: | Yer değiştirilemez |
| renk: | siyah |
Griffset für 713505,713506,713507(Griff,Gegenstücke,Feder,Metallstift)
Abdeckung für Anzeigepanel von Kühlschrank 713505,713506,713507
Platine für Display von Kühlschrank 713505, 713506, 713507
Flaschenhalter für Tür (unten) LR40L+LR50L 713505+713506
Eierfach für Tür oben LR40L/LR50L 713505+713506
Gemüsefachklappe für 713505+713506
Notwendiges Zubehör
Önerilen aksesuarlar
7135061
7135061
M50015
M318801
M651005
70571
Lieferbar in ca. 1 Tage(n)
6500310
820374L
Yaklaşık 2 - 3 ay içinde mevcuttur
651090
64301
480892
480893
















