
- Özellikle karavan için
- En küçük boyutta sıcak su konforu
- Suyu ısıtmak için ılık havayı kullanır.
- Electr ile. Isıtma elemanı ayrıca hava ısıtmasız kullanılabilir
- siyah kontrol paneli dahil
- Ürün No.: 670451
Die 5-Liter Therme bietet Warmwasser Komfort in kleinster Abmessung. Sie nutzt die... daha fazla
Die 5-Liter Therme bietet Warmwasser Komfort in kleinster Abmessung. Sie nutzt die Heizungwarmluft um Wasser zu erwärmen. Damit sie auch ohne Heizungsbetrieb genutzt werden kann, ist ein elektrisches Heizelement (230 V/ 300W) eingebaut. Technische Daten Wasserinhalt: 5l, Abmessungen: 37x 23x 22 cm, Gewicht: 2 kg (ohne Inhalt), Wasserdruck: max. 1,2 bar. Elektrisches Heizelement: 230 V/ 300W, Aufheizzeit: ca. 50 min von ca. 15°C auf 60 °C, Temperaturbegrenzer: 65°C.
| Tür: | Elektrikli kazan |
| Cilt: | 5 l |
| gerilim: | 230 V |
| Anma akımı (A) ısıtma kapasitesi: | 1.3 A |
| Isı çıkışı : | 300 W |
| Mm cinsinden uzunluk: | 370 mm |
| Mm genişlik: | 230 mm |
| Mm cinsinden yükseklik: | 220 mm |
| Kilogram cinsinden ağırlık: | 2 kg |
Için başka bağlantılar "Truma Therme TT-2 5L Warmluft"
Değerlendirmeleri oku, yaz ve yorum yap... daha fazla
Bununla ilgili müşteri değerlendirmeleri "Truma Therme TT-2 5L Warmluft"
Değerlendirme belirt
14749
1
67010: Mischventil für Elegena Boiler
Mischventil
Mischventil
43,90 €
1
72320: Truma Therme yedek tankı
Truma Therme için değişim konteyneri
Truma Therme için değişim konteyneri
93,95 €
1
E155: Ablassventil Doppelanschl
Ablassventil Doppelanschl
Ablassventil Doppelanschl
11,50 €
1
E057: Truma Ablassventil für Therme
11,95 €
1
E129: Heizstab kpl.mit O-Ring
124,00 €
1
E2123: Alu-Heizrohr Therme
Alu-Heizrohr Therme
Alu-Heizrohr Therme
67,98 €
1
E2124: Versteifungsring
11,50 €
1
E2125: O-Ring 65x2
5,49 €
1
SA690: Truma O-Ring 32x2,5
O-Ring 32x2,5 für Truma Therme
O-Ring 32x2,5 für Truma Therme
5,49 €
Truma Gerätetechnik GmbH & Co. KG
Wernher-von-Braun-Str. 12
85640 Putzbrunn
DE
[email protected]
https://www.truma.com/de/
713505
519,00 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
62990
119,50 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
801204
77,95 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
65233
24,90 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
52216
İçerik
2.2 lfm
(32,70 €
* / 1 lfm)
71,95 €
*
7 hemen kullanılabilir
7 hemen kullanılabilir
522141
İçerik
2.2 lfm
(31,86 €
* / 1 lfm)
70,10 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
520191
İçerik
0.745 m²
(100,60 €
* / 1 m²)
74,95 €
*
10 hemen kullanılabilir
10 hemen kullanılabilir