
- Düşük güç tüketimi ile hızlı ısıtma
- Kademesiz termostat, donma monitörü ve aşırı ısınma koruması ile standart
- Su bağlantısı 10 mm
- 30°C - 85°C arasında ısıtılabilir
- TÜV tarafından test edildi
- 5 yıl garanti
- Ürün No.: 67005
Für Reisemobil, Caravan, Boot und Garten. Schnelle Aufheizung. Niederdruckboiler. Aufheizbar von... daha fazla
Für Reisemobil, Caravan, Boot und Garten. Schnelle Aufheizung. Niederdruckboiler. Aufheizbar von 30 - 85°C. Geringer Stromverbrauch. Frostwächter bei Winterbetrieb. Wasseranschluss 10 mm. TÜV-geprüft. Serienmäßige Ausstattung: Thermostat stufenlos einstellbar. Frostwächter und Überhitzungsschutz. 1 m Kabel. Zubehör: Mischventil 67010
| Tür: | Elektrikli kazan |
| gerilim: | 230 V |
| Anma akımı (A) ısıtma kapasitesi: | 16 A |
| Isı çıkışı : | 660 W |
| Mm cinsinden uzunluk: | 300 mm |
| Mm genişlik: | 160 mm |
| Mm cinsinden yükseklik: | 160 mm |
| Kilogram cinsinden ağırlık: | 1 kg |
Için başka bağlantılar "Elgena-Boiler 3L, 230V/660W"
Değerlendirmeleri oku, yaz ve yorum yap... daha fazla
Bununla ilgili müşteri değerlendirmeleri "Elgena-Boiler 3L, 230V/660W"
Değerlendirme belirt
14719
1
E1167: Temperatur-Regler 230V
für fast alle ELGENA Boiler geeignet
für fast alle ELGENA Boiler geeignet
52,80 €
1
E2709: Haltebügel f.KB3 2 Stück
Haltebügel f.KB3 2 Stück
Haltebügel f.KB3 2 Stück
8,80 €
1
E2739: Temperatursicherung 230V KB3/KB6
Temperatursicherung 230V KB3/KB6
Temperatursicherung 230V KB3/KB6
16,70 €
1
E3195: Heizkörper 230V/660W
Heizkörper 230V/660W
Heizkörper 230V/660W
79,90 €
1
E4287: Ersatzkessel Elgena KB3
Ersatzkessel Elgena KB3
Ersatzkessel Elgena KB3
69,90 €
1
E5179: Ablassschraube f.KB3
für 670051,67005,67006
für 670051,67005,67006
2,10 €
1
E5180: Dichtung zu Ablassschraube f.KB3
Dichtung zu Ablassschraube f.KB3
Dichtung zu Ablassschraube f.KB3
1,30 €
Notwendiges Zubehör
Önerilen aksesuarlar
Wilhelm Namendorf e. K.
Margaretenplatz 2 A
81373 München
DE
[email protected]
https://www.elgena.de/
E10094
13,50 €
*
stokta yok, sipariş edilebilir
Lieferbar in ca. 3 Woche(n)
Lieferbar in ca. 3 Woche(n)
Şu anda stokta yok, sipariş edilebilir
64313
1,30 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
E5179
2,10 €
*
stokta yok, sipariş edilebilir
Lieferbar in ca. 10 Tage(n)
Lieferbar in ca. 10 Tage(n)
Şu anda stokta yok, sipariş edilebilir
E5102
79,00 €
*
stokta yok, sipariş edilebilir
Lieferbar in ca. 10 Tage(n)
Lieferbar in ca. 10 Tage(n)
Şu anda stokta yok, sipariş edilebilir