- Pompa otomatik olarak durur
- Esnek kullanım için 6 valf ataşmanı
- Akıllı baskı sistemi
- 2m kablo
- Ürün No.: 930681
Geeignet für Boote, Luftzelte, Matratzen, aufblasbare Möbel, etc.. Intelligentes Drucksystem:... daha fazla
Geeignet für Boote, Luftzelte, Matratzen, aufblasbare Möbel, etc.. Intelligentes Drucksystem: gewünschten Druck einstellen Pumpe einschalten - Pumpe stoppt automatisch, sobal der voreingestellte Wert erreicht ist.
Weitere Spezifikationen:
- Druck: max. 16 PSI
| Cm cinsinden uzunluk: | 17.5 cm |
| Cm Genişlik: | 15 cm |
| Cm cinsinden yükseklik: | 9.5 cm |
| gerilim: | 12 V |
| malzeme: | ABS/PA |
| kablo uzunluğu: | 1.5 m |
| renk: | Siyah/Turuncu |
| Kilogram cinsinden ağırlık: | 1.2 kg |
Için başka bağlantılar "12V Pumpe für Luftzelte"
Değerlendirmeleri oku, yaz ve yorum yap... daha fazla
Bununla ilgili müşteri değerlendirmeleri "12V Pumpe für Luftzelte"
Değerlendirme belirt
38982
M90430
İçerik
7.5 m²
(7,33 €
* / 1 m²)
itibaren 54,95 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
942000
İçerik
0.22 kg
(15,86 €
* / 1 kg)
3,49 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
F
A
G
82020
İçerik
1.5 lfm
(10,33 €
* / 1 lfm)
15,50 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
904493
31,50 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
915920
27,50 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
91592
25,50 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
G
A
G
83157
24,50 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
600351
10,00 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
52473
48,70 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
432882
10,90 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
F
A
G
83245
16,90 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır








