- Balkon ve teras için ideal yan masa
- Kamp masa menteşeli
- bir sap ile açıldı
- hafif: 2.3 kg
- kararlı alüminyum masa hava koşullarına dayanıklı
- Masa ölçüsü: L: 53xW: 38cm Yükseklik: 64cm
37,95 € *
dahil KDV artı teslimat ücreti
Merkezi depoda sınırlı sayıda ürün bulunur. 5-8 gün içinde teslimat.
Hemen mevcut
- Ürün No.: 910536
Sehr kompakter und leichter Klapptisch, der mit einem Handgriff aufzubauen ist. Ideal als... daha fazla
Sehr kompakter und leichter Klapptisch, der mit einem Handgriff aufzubauen ist.
Ideal als Beistelltisch für Balkon und Terrasse. Durch Gestell und Platte witterungsfest.
| cep: | hayır |
| Cm Genişlik: | 38 cm |
| Cm derinlik: | 53 cm |
| Cm cinsinden yükseklik: | 64 cm |
| Yükseklik ayarlı: | Hayır |
| malzeme çerçevesi: | Alüminyum |
| Çerçeve rengi: | Gri |
| Malzeme plakası: | Alüminyum |
| Dekor tabağı: | Düz - Açık gri |
| Kilogram cinsinden ağırlık: | 2.3 kg |
| Paket boyutu uzunluğu: | 79 cm |
| Paket boyutu genişliği: | 55 cm |
| Paket boyutu yüksekliği: | 9 cm |
Için başka bağlantılar "Campingtisch Butler der klassische Beistelltisch"
Değerlendirmeleri oku, yaz ve yorum yap... daha fazla
Bununla ilgili müşteri değerlendirmeleri "Campingtisch Butler der klassische Beistelltisch"
Değerlendirme belirt
18128
1
E6284: Koruyucu kapak f. kâhya
Schutzkappe für Tisch Butler f. Tischbein (Art.nr.910536)
Schutzkappe für Tisch Butler f. Tischbein (Art.nr.910536)
1,15 €
901276
12,95 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
82035
İçerik
1.5 lfm
(11,30 €
* / 1 lfm)
16,95 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
82021
İçerik
1.5 lfm
(11,30 €
* / 1 lfm)
16,95 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
94823
3,95 €
*
stokta yok, sipariş edilebilir
Lieferbar in ca. 1 Tage(n)
Lieferbar in ca. 1 Tage(n)
Şu anda stokta yok, sipariş edilebilir








