- 2-4 kişi için hafif
- Alüminyum çerçeve ile sağlam MDF masa üstü siyah
- 50 kg'a kadar dayanıklı
- Vuruşları telafi etmek için 2 cm'ye kadar ayaklar gevşetildi
- Ürün No.: 91025
Campingtisch TORE ist das Leichtgewicht. Er wiegt nur 4kg, bietet Platz für 2-4 Personen und ist... daha fazla
Campingtisch TORE ist das Leichtgewicht. Er wiegt nur 4kg, bietet Platz für 2-4 Personen und ist sogar bis max. 50kg belastbar. Das Gestell ist aus Aluminium und die Tischplatte ist eine schwarze MDF-Tischplatte mit Aluminium-Einfassung. Füße sind bis zu 2cm ausschraubbar, um Unebenheiten des Bodens auszugleichen. Zum bequemen Tragen hat die Tischplatte einen Tragegriff. Maße: 90x60x70cm, Packmaß: 64x5x94cm. Gewicht nur 4kg
| cep: | hayır |
| Cm Genişlik: | 60 cm |
| Cm derinlik: | 90 cm |
| Cm cinsinden yükseklik: | 70 cm |
| Yükseklik ayarlı: | Hayır |
| malzeme çerçevesi: | Alüminyum |
| Çerçeve rengi: | Gümüş |
| Malzeme plakası: | MDF levhalar |
| Dekor tabağı: | Düz - Siyah |
| Dayanıklılık: | 50 kg |
| Kilogram cinsinden ağırlık: | 4 kg |
| Paket boyutu uzunluğu: | 80 cm |
| Paket boyutu genişliği: | 60 cm |
| Paket boyutu yüksekliği: | 5.5 cm |
Için başka bağlantılar "Campingtisch TORE 90x60x70cm, schwarze MDF-Tischplatte, Alu-Gestell"
Değerlendirmeleri oku, yaz ve yorum yap... daha fazla
Bununla ilgili müşteri değerlendirmeleri "Campingtisch TORE 90x60x70cm, schwarze MDF-Tischplatte, Alu-Gestell"
Değerlendirme belirt
68252
Notwendiges Zubehör
Önerilen aksesuarlar
929078
7,95 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
294111
İçerik
0.3 l
(70,33 €
* / 1 l)
21,10 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
630285
22,90 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
93791
109,90 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
936280
159,90 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
92101
2,95 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
910164
21,95 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
9101081
19,99 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
910108
89,90 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
66332
İçerik
0.75 l
(11,93 €
* / 1 l)
8,95 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
66307
İçerik
2 l
(8,98 €
* / 1 l)
17,95 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır




