229,00 € *
dahil KDV artı teslimat ücreti
Merkezi depoda sınırlı sayıda ürün bulunur. 5-8 gün içinde teslimat.
Hemen mevcut
- Ürün No.: 910580
Ob Pärchen, kleine Familie, große Familie oder Gäste zum Essen - dieser Tisch ist für alle... daha fazla
Ob Pärchen, kleine Familie, große Familie oder Gäste zum Essen - dieser Tisch ist für alle Situationen passend, da er im Handumdrehen von 80 cm auf 140 cm erweiterbar ist. Die Erweiterungsplatte hat ebenfalls Füße und kann als kleiner Beistelltisch (L 70 x B 60 x H 32 cm) genutzt werden.
| cep: | evet |
| Cm Genişlik: | 80/140 cm |
| Cm derinlik: | 70 cm |
| Cm cinsinden yükseklik: | 72 cm |
| Yükseklik ayarlı: | Evet |
| Min. yükseklik: | 59 cm |
| Maks. Yükseklik: | 72 cm |
| malzeme çerçevesi: | Alüminyum |
| Çerçeve rengi: | Gümüş |
| Malzeme plakası: | PP petek / cam elyaf / reçine |
| Dekor tabağı: | Ahşap tasarım |
| Dayanıklılık: | 50 kg |
| Kilogram cinsinden ağırlık: | 8 kg |
| Paket boyutu uzunluğu: | 80 cm |
| Paket boyutu genişliği: | 71 cm |
| Paket boyutu yüksekliği: | 8 cm |
Için başka bağlantılar "Campingtisch LOKE 80/140"
Değerlendirmeleri oku, yaz ve yorum yap... daha fazla
Bununla ilgili müşteri değerlendirmeleri "Campingtisch LOKE 80/140"
Değerlendirme belirt
73811
910098
89,95 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
































