
- balkon ve teras için ideal yan masa
- katlanabilir hava koşullarına dayanıklı alüminyum masa
- bir sap ile açıldı
- 4,2kg ile hafif
- Kararlılık ve esneklik için 3 kiriş
- Masa ölçüsü: L: 50xB: 50cm Yükseklik: 64cm
- Ürün No.: 91059
Sehr kompakter und leichter Klapptisch, mit einem Handgriff aufzubauen. Ideal auch als... daha fazla
Sehr kompakter und leichter Klapptisch, mit einem Handgriff aufzubauen. Ideal auch als Beistelltisch für Balkon und Terrasse. Gestell und Platte aus Aluminium, daher wetterfest. 3 Quertraversen für beste Stabilität und Belastbarkeit.
| cep: | hayır |
| Cm Genişlik: | 50 cm |
| Cm derinlik: | 50 cm |
| Cm cinsinden yükseklik: | 64 cm |
| Yükseklik ayarlı: | Hayır |
| malzeme çerçevesi: | Alüminyum |
| Çerçeve rengi: | Gri |
| Malzeme plakası: | Alüminyum |
| Dekor tabağı: | Düz - Açık gri |
| Kilogram cinsinden ağırlık: | 2.2 kg |
| Paket boyutu uzunluğu: | 75 cm |
| Paket boyutu genişliği: | 50 cm |
| Paket boyutu yüksekliği: | 6 cm |
Için başka bağlantılar "Campingtisch Klapptisch Single L:50xB:50cm"
Değerlendirmeleri oku, yaz ve yorum yap... daha fazla
Bununla ilgili müşteri değerlendirmeleri "Campingtisch Klapptisch Single L:50xB:50cm"
Değerlendirme belirt
18151
82036
İçerik
1.5 lfm
(14,63 €
* / 1 lfm)
21,95 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
922198
16,95 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
919264
7,95 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
822041
44,90 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
52654
21,90 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır