- Tischplatte aus Bambusholz, Gestell Aluminium
- Kleines Packmaß, ideal für Minicamper und Vans
- Mit Niveauregulierung
- Ürün No.: 9105497
Bambus-Rolltisch Mendoza mit praktischem Aufbewahrungsnetz hat ein kleines Packmaß und ist ideal... daha fazla
Bambus-Rolltisch Mendoza mit praktischem Aufbewahrungsnetz hat ein kleines Packmaß und ist ideal für Minicamper und Vans. Die Tischplatte ist aus Bambusholz, das Gestell aus Aluminium. Belastbarkeit 30kg. Inklusive praktischer Tragetasche.
| cep: | Ja |
| Cm Genişlik: | 110 cm |
| Cm derinlik: | 70 cm |
| Cm cinsinden yükseklik: | 71 cm |
| Yükseklik ayarlı: | Nein |
| malzeme çerçevesi: | Aluminium |
| Çerçeve rengi: | Grau |
| Malzeme plakası: | Bambusholz |
| Dekor tabağı: | Bambus |
| Dayanıklılık: | 30 kg |
| Kilogram cinsinden ağırlık: | 6.8 kg |
| Paket boyutu uzunluğu: | 109 cm |
| Paket boyutu genişliği: | 20 cm |
| Paket boyutu yüksekliği: | 15 cm |
Için başka bağlantılar "Bambus-Tisch mit Netz, Rolltisch, dunkles Aluminiumgestell"
Değerlendirmeleri oku, yaz ve yorum yap... daha fazla
Bununla ilgili müşteri değerlendirmeleri "Bambus-Tisch mit Netz, Rolltisch, dunkles Aluminiumgestell"
Değerlendirme belirt
2493
9101083
99,99 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
M936551
itibaren 569,00 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
9101085
29,95 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
941071
9,95 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
91864
64,90 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
943563
109,00 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
G
A
G
93068
22,95 €
*
stokta yok, sipariş edilebilir
Yaklaşık 2 - 3 ay içinde mevcuttur
Yaklaşık 2 - 3 ay içinde mevcuttur
Şu anda stokta yok, sipariş edilebilir










