- Masa üstü: 50 x 50 cm
- Tamamen alüminyumdan yapılmıştır
- Tek elle açıldı
- Ürün No.: 910592
Dieser Klapptisch hat eine Tischplatte von 50 x 50 cm und ist komplett aus Aluminium. daha fazla
Dieser Klapptisch hat eine Tischplatte von 50 x 50 cm und ist komplett aus Aluminium.
| cep: | hayır |
| Cm Genişlik: | 50 cm |
| Cm derinlik: | 50 cm |
| Cm cinsinden yükseklik: | 64 cm |
| Yükseklik ayarlı: | Hayır |
| malzeme çerçevesi: | Alüminyum |
| Çerçeve rengi: | Siyah |
| Malzeme plakası: | MDF levhalar |
| Dekor tabağı: | Düz - Siyah |
| Kilogram cinsinden ağırlık: | 2 kg |
| Paket boyutu uzunluğu: | 75 cm |
| Paket boyutu genişliği: | 50 cm |
| Paket boyutu yüksekliği: | 5 cm |
Için başka bağlantılar "Klapptisch SINGLE BLACK 50x50x64 cm, Alu"
Değerlendirmeleri oku, yaz ve yorum yap... daha fazla
Bununla ilgili müşteri değerlendirmeleri "Klapptisch SINGLE BLACK 50x50x64 cm, Alu"
Değerlendirme belirt
2495
905194
İçerik
6.503 m²
(7,68 €
* / 1 m²)
49,95 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
61477
İçerik
0.5 l
(15,90 €
* / 1 l)
7,95 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
919263
5,95 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
919212
28,95 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır


