- Hafif alüminyum çerçeve
- Ürün No.: 910594
| Cm Genişlik: | 50 cm |
| Cm derinlik: | 50 cm |
| Cm cinsinden yükseklik: | 60 cm |
| Yükseklik ayarlı: | Hayır |
| malzeme çerçevesi: | Alüminyum |
| Çerçeve rengi: | Gri |
| Malzeme plakası: | Bambu ağacı |
| Dekor tabağı: | Bambu |
| Kilogram cinsinden ağırlık: | 2.5 kg |
| Paket boyutu uzunluğu: | 72 cm |
| Paket boyutu genişliği: | 50 cm |
| Paket boyutu yüksekliği: | 5 cm |
Için başka bağlantılar "Katlanır masa TEK bambu 50x50x60 cm"
Değerlendirmeleri oku, yaz ve yorum yap... daha fazla
Bununla ilgili müşteri değerlendirmeleri "Katlanır masa TEK bambu 50x50x60 cm"
Değerlendirme belirt
42346
919172
19,95 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
YENİ
M91245
İçerik
3.968 lfm
(0,63 €
* / 1 lfm)
4,95 €
*
itibaren 2,50 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
66402
3,99 €
*
stokta yok, sipariş edilebilir
Lieferbar in ca. 3 Tage(n)
Lieferbar in ca. 3 Tage(n)
Şu anda stokta yok, sipariş edilebilir
940441
13,60 €
*
stokta yok, sipariş edilebilir
Yaklaşık 2 - 3 ay içinde mevcuttur
Yaklaşık 2 - 3 ay içinde mevcuttur
Şu anda stokta yok, sipariş edilebilir
922197
15,95 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır




