- Masa yüksekliği 63 ila 74 cm arasında kademesiz olarak değiştirilebilir
- Kesinlikle ısıya, suya ve çizilmeye karşı dayanıklıdır
- Modern malzemeler ve kanıtlanmış tasarım
- Ürün No.: 9268799
AIRCOLITE 115 masa, AIRCOLTE BLACK EDITION serisini yeni bir boyut ve yeni optimize edilmiş... daha fazla
AIRCOLITE 115 masa, AIRCOLTE BLACK EDITION serisini yeni bir boyut ve yeni optimize edilmiş çerçeve ile tamamlıyor.
- 1 tablo
| cep: | hayır |
| Cm Genişlik: | 70 cm |
| Cm derinlik: | 115 cm |
| Yükseklik ayarlı: | Evet |
| Min. yükseklik: | 63 cm |
| Maks. Yükseklik: | 74 cm |
| malzeme çerçevesi: | Alüminyum |
| Çerçeve rengi: | Siyah |
| Malzeme plakası: | Polipropilen sprey çerçeveli hafif ahşap panel |
| Dekor tabağı: | Düz - Siyah |
| Dayanıklılık: | 30 kg |
| Kilogram cinsinden ağırlık: | 10.8 kg |
| Paket boyutu uzunluğu: | 115 cm |
| Paket boyutu genişliği: | 70 cm |
| Paket boyutu yüksekliği: | 8 cm |
Için başka bağlantılar "WESTFIELD masa AIRCOLITE 115"
Değerlendirmeleri oku, yaz ve yorum yap... daha fazla
Bununla ilgili müşteri değerlendirmeleri "WESTFIELD masa AIRCOLITE 115"
Değerlendirme belirt
67806
926887
104,95 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
9101083
99,99 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
65340
37,95 €
*
stokta yok, sipariş edilebilir
Lieferbar in ca. 2 Woche(n)
Lieferbar in ca. 2 Woche(n)
Şu anda stokta yok, sipariş edilebilir
61094
İçerik
2 l
(9,25 €
* / 1 l)
18,50 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır






