- Ayarlanabilir ayaklı alüminyum çerçeve
- Hava koşullarına dayanıklı masa tablası
- Ürün No.: 926887
Modern malzemeler ve kendini kanıtlamış tasarımın birleşimiyle ortaya çıkan bu masa, klasik... daha fazla
Modern malzemeler ve kendini kanıtlamış tasarımın birleşimiyle ortaya çıkan bu masa, klasik "SUPERB "in ağırlık optimizasyonuyla geliştirilmiş halidir. Sağlam ve hafif ahşap masa tablası, dayanıklılığı garanti etmek için plastikle kalıplanmıştır. Kesinlikle ısıya dayanıklı, su geçirmez ve çizilmelere karşı dirençlidir.
Teslimat kapsamı:
Dört ayağın tümü halı dostu disk ayaklarla ve patentli FastFix sistemiyle donatılmıştır. Otomatik yükseklik sistemi ile masa yüksekliği, optimum hizalama için tek elle kademesiz olarak 63 ila 74 cm arasında kolayca ayarlanabilir.
Alüminyumdan yapılmış katlanır çerçevenin hafifliği, zahmetsiz taşıma sağlar.
AIRCOLITE serisi kompaktlık, tasarım, işlevsellik ve dayanıklılık yönleriyle etkileyicidir.
- 1 masa
Not:
- Aricolite 80 art. 9268770 için taşıma çantası ayrıca satılır
| cep: | hayır |
| Cm Genişlik: | 80 cm |
| Cm derinlik: | 60 cm |
| Yükseklik ayarlı: | Evet |
| Min. yükseklik: | 63 cm |
| Maks. Yükseklik: | 74 cm |
| malzeme çerçevesi: | Alüminyum |
| Çerçeve rengi: | Siyah |
| Malzeme plakası: | Polipropilen sprey çerçeveli hafif ahşap panel |
| Dayanıklılık: | 30 kg |
| Kilogram cinsinden ağırlık: | 6.5 kg |
| Paket boyutu uzunluğu: | 80 cm |
| Paket boyutu genişliği: | 60 cm |
| Paket boyutu yüksekliği: | 8 cm |
Için başka bağlantılar "Kamp masası AIRCOLITE 80 - 80x60cm, siyah çizgi"
Değerlendirmeleri oku, yaz ve yorum yap... daha fazla
Bununla ilgili müşteri değerlendirmeleri "Kamp masası AIRCOLITE 80 - 80x60cm, siyah çizgi"
Değerlendirme belirt
67807
94806
8,50 €
*
stokta yok, sipariş edilebilir
Lieferbar in ca. 2 Woche(n)
Lieferbar in ca. 2 Woche(n)
Şu anda stokta yok, sipariş edilebilir
65340
37,95 €
*
stokta yok, sipariş edilebilir
Lieferbar in ca. 2 Woche(n)
Lieferbar in ca. 2 Woche(n)
Şu anda stokta yok, sipariş edilebilir
61094
İçerik
2 l
(9,25 €
* / 1 l)
18,50 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
Son görüntülenenler






