- Antrasit ve siyahta asil uygulama
- Kavisli sırt desteği omurga destekler
- 125 kg'a kadar esnek
- Birleştirilmiş dolgu ile rahat
- Mini paket büyüklüğü L: 81xB: 57xT: 12,5cm
- 7 yönlü ayarlanabilir sırtlık
99,90 € *
dahil KDV artı teslimat ücreti
Merkezi depoda sınırlı sayıda ürün bulunur. 5-8 gün içinde teslimat.
Hemen mevcut
- Ürün No.: 9101540
Ergonomisch geformte Rückenlehne. Aluminium-Gestell dunkel eloxiert. Bespannung 74% PVC, 26%... daha fazla
Ergonomisch geformte Rückenlehne. Aluminium-Gestell dunkel eloxiert. Bespannung 74% PVC, 26% Polyester. Mit intergrierter Polsterung, ca. 20mm dick. Polster-Füllung 100% Polyester.
Sitzfläche: B44 x T44 cm
Sitzhöhe: 44,5 cm
Rückenlehne: 68 cm hoch
Gesamthöhe: 110cm
Polsterfarbe: Anthrazit
Gestell: dunkel eloxiert
| Cm Genişlik: | 56 cm |
| Cm cinsinden yükseklik: | 110 cm |
| Cm derinlik: | 68 cm |
| koltuk genişliği: | 44 cm |
| Koltuk yüksekliği: | 44.5 cm |
| Koltuk derinliği: | 44 cm |
| Sırt yüksekliği cm: | 68 cm |
| Dayanıklılık: | 125 kg |
| Kilogram cinsinden ağırlık: | 4.1 kg |
| Paket boyutu genişliği: | 57 cm |
| Paket boyutu yüksekliği: | 81 cm |
| Paket boyutu derinliği: | 12.5 cm |
| malzeme kapağı: | Polyester |
| malzeme çerçevesi: | Alüminyum |
| renk: | antrasit |
| Çerçeve rengi: | Siyah |
| cep: | hayır |
Için başka bağlantılar "Campingstuhl Ischia Mega Comfort, Camp4, 7-fach verstellbar"
Değerlendirmeleri oku, yaz ve yorum yap... daha fazla
Bununla ilgili müşteri değerlendirmeleri "Campingstuhl Ischia Mega Comfort, Camp4, 7-fach verstellbar"
Değerlendirme belirt
18091
Notwendiges Zubehör
Önerilen aksesuarlar
92649
29,95 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
92649
29,95 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
663909
İçerik
0.78 l
(23,01 €
* / 1 l)
17,95 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
60026
14,31 €
*
10 hemen kullanılabilir
10 hemen kullanılabilir




