- Yüksek kaliteli gri benekli döşemelik
- Bireysel ayarlanabilir ve çıkarılabilir kafa pedi
- Sırtlık 6 yönlü ayarlanabilir
- 120 kg'a kadar esnek
104,90 € *
dahil KDV artı teslimat ücreti
Merkezi depoda sınırlı sayıda ürün bulunur. 5-8 gün içinde teslimat.
Hemen mevcut
- Ürün No.: 910167
Der Campingstuhl PASADENA BLACK besticht durch sein klassisches schwarzes Aluminiumgestell in... daha fazla
Der Campingstuhl PASADENA BLACK besticht durch sein klassisches schwarzes Aluminiumgestell in Kombination mit einem exclusiven grau-melierten Polyester-Bezug. Der Stuhl ist komfortabel gepolstert und hat eine 6-fach verstellbare Rückenlehne. Das Kopfkissen ist individuell einstellbar und auch komplett abnehmbar. Maße aufgestellt(HxBxT): ca. 122 x 64 x 72 cm
Sitzhöhe: ca. 48 cm
Sitzfläche ca. B48 x T49 cm. Material Polyester. Gestell Aluminium, schwarz.Packmaß: 110x65x10cm. Gewicht: ca. 5,1kg
Sitzhöhe: ca. 48 cm
Sitzfläche ca. B48 x T49 cm. Material Polyester. Gestell Aluminium, schwarz.Packmaß: 110x65x10cm. Gewicht: ca. 5,1kg
| Cm Genişlik: | 64 cm |
| Cm cinsinden yükseklik: | 122 cm |
| Cm derinlik: | 72 cm |
| koltuk genişliği: | 48 cm |
| Koltuk yüksekliği: | 48 cm |
| Koltuk derinliği: | 49 cm |
| Sırt yüksekliği cm: | 76 cm |
| Dayanıklılık: | 120 kg |
| Kilogram cinsinden ağırlık: | 5.1 kg |
| Paket boyutu genişliği: | 65 cm |
| Paket boyutu yüksekliği: | 110 cm |
| Paket boyutu derinliği: | 10 cm |
| malzeme kapağı: | Polyester |
| malzeme çerçevesi: | Alüminyum |
| renk: | siyah |
| Çerçeve rengi: | Siyah |
Için başka bağlantılar "Alu Campingstuhl Pasadena komfortabel gepolstert, Camp4, klappbar, 6-fach verst."
Değerlendirmeleri oku, yaz ve yorum yap... daha fazla
Bununla ilgili müşteri değerlendirmeleri "Alu Campingstuhl Pasadena komfortabel gepolstert, Camp4, klappbar, 6-fach verst."
Değerlendirme belirt
18098
Notwendiges Zubehör
Önerilen aksesuarlar
92649
29,95 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
910168
28,95 €
*
Merkezi depoda sınırlı sayıda ürün bulunur. 5-8 gün içinde teslimat.
Hemen mevcut
M372729
itibaren 119,00 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
912271
3,95 €
*
3,50 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
520101
52,80 €
*
stokta yok, sipariş edilebilir
Şu anda stokta yok, sipariş edilebilir


