
- 7 yönlü ayarlanabilir
- Saklamak için kolay ve yerden tasarruf sağlayan
- DuraDore 2D Soft Touch Mesh kumaştan yapılmış döşeme
- Ürün No.: 911535
Er ist leicht, komfortabel und schön. Ihr Rücken wird es Ihnen danken, jedesmal wenn Sie diesen... daha fazla
Er ist leicht, komfortabel und schön. Ihr Rücken wird es Ihnen danken, jedesmal wenn Sie diesen Stuhl nutzen. Sie spüren die totale Entspannung sofort. Einmal in den Stuhl gesetzt wollen sie nicht wieder aufstehen. Das perfekte Urlaubsgefühl kann nur noch gesteigert werden, wenn Sie den Stuhl mit Hilfe der Beinauflage in einen bequemen Liegestuhl verwandeln.
| Cm Genişlik: | 63 cm |
| Cm cinsinden yükseklik: | 125 cm |
| Cm derinlik: | 45 cm |
| koltuk genişliği: | 50 cm |
| Koltuk yüksekliği: | 45 cm |
| Koltuk derinliği: | 45 cm |
| Sırt yüksekliği cm: | 80 cm |
| Dayanıklılık: | 140 kg |
| Kilogram cinsinden ağırlık: | 4.8 kg |
| Paket boyutu genişliği: | 63 cm |
| Paket boyutu yüksekliği: | 112 cm |
| Paket boyutu derinliği: | 15 cm |
| malzeme kapağı: | DuraDore® 2D |
| malzeme çerçevesi: | Alüminyum |
| renk: | Kömür Grisi |
| Çerçeve rengi: | Gümüş |
| cep: | hayır |
Için başka bağlantılar "Campingstuhl Pioneer charcol grey - gepolstert, Vierbeinstuhl"
Değerlendirmeleri oku, yaz ve yorum yap... daha fazla
Bununla ilgili müşteri değerlendirmeleri "Campingstuhl Pioneer charcol grey - gepolstert, Vierbeinstuhl"
Değerlendirme belirt
3219
915925
18,50 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
47128
9,00 €
*
stokta yok, sipariş edilebilir
Lieferbar in ca. 3 Tage(n)
Lieferbar in ca. 3 Tage(n)
Şu anda stokta yok, sipariş edilebilir