- 7 pozisyonda ayarlanabilen sırt dayanağı
- Hafif dolgulu kamp sandalyesi
- 2x1 polyester file dolgu, çabuk kuruyan
- Kaplamalı alüminyum çerçeve
- 120 kg'a kadar yüklenebilir
67,00 € *
74,90 € *
(10,55% biriktirilen)
dahil KDV artı teslimat ücreti
Merkezi depoda sınırlı sayıda ürün bulunur. 5-8 gün içinde teslimat.
Hemen mevcut
- Ürün No.: 9101543
Der McCamping Ischia Young Campingsessel verfügt auch über ein optional erhältliches Kopfkissen... daha fazla
Der McCamping Ischia Young Campingsessel verfügt auch über ein optional erhältliches Kopfkissen für die Rückenlehne.
| Cm Genişlik: | 55 cm |
| Cm derinlik: | 65 cm |
| Koltuk yüksekliği: | 43 cm |
| Dayanıklılık: | 120 kg |
| Kilogram cinsinden ağırlık: | 3.8 kg |
| Paket boyutu genişliği: | 55 cm |
| Paket boyutu yüksekliği: | 86 cm |
| Paket boyutu derinliği: | 15 cm |
| malzeme kapağı: | Polyester |
| malzeme çerçevesi: | Alüminyum |
| renk: | koyu gri |
| Çerçeve rengi: | Gri |
Için başka bağlantılar "Kamp sandalyesi ISCHIA YOUNG, gri"
Değerlendirmeleri oku, yaz ve yorum yap... daha fazla
Bununla ilgili müşteri değerlendirmeleri "Kamp sandalyesi ISCHIA YOUNG, gri"
Değerlendirme belirt
42269
Notwendiges Zubehör
Önerilen aksesuarlar
9101544
8,95 €
*
Merkezi depoda sınırlı sayıda ürün bulunur. 5-8 gün içinde teslimat.
Hemen mevcut
929482
14,95 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
910573
99,00 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
910164
21,95 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
912397
106,00 €
*
stokta yok, sipariş edilebilir
Lieferbar in ca. 3 Woche(n)
Lieferbar in ca. 3 Woche(n)
Şu anda stokta yok, sipariş edilebilir
9156292
39,50 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır








