- Özel gri benekli kumaş
- 4 yönlü ayarlanabilir sırtlık ile rahat oturma pozisyonu
- çok küçük paket boyutu
- alüminyum çerçeve
- taşıma çantası dahil
- Koyu ahşap kolçaklar
- 100kg'a kadar yüklenebilir
- HOLIDAY TRAVEL serisinden
dahil KDV artı teslimat ücreti
- Ürün No.: 920311
| Cm Genişlik: | 60 cm |
| Cm cinsinden yükseklik: | 109 cm |
| Cm derinlik: | 68 cm |
| koltuk genişliği: | 48 cm |
| Koltuk yüksekliği: | 42 cm |
| Koltuk derinliği: | 45 cm |
| Sırt yüksekliği cm: | 67 cm |
| Dayanıklılık: | 100 kg |
| Kilogram cinsinden ağırlık: | 4.8 kg |
| Paket boyutu genişliği: | 28 cm |
| Paket boyutu yüksekliği: | 90 cm |
| Paket boyutu derinliği: | 15 cm |
| malzeme çerçevesi: | Alüminyum |
| renk: | gri |
| Çerçeve rengi: | Gümüş |
| cep: | evet |
Notwendiges Zubehör
Önerilen aksesuarlar
910573
9105491
9105497
929607
929605
706622
462584
Lieferbar in ca. 2 Woche(n)
926874
92307
915111
910164
66332
663079
66307
64303
462581
19245






