- Katlanır sandalyeye uyar Joplin (920311)
- Joplin sandalyesini bir şezlonga hızla hazırlayın
- Basitçe katlanabilir
- Ürün No.: 920312
Katlanır sandalye JOPLIN'i daha da konforlu hale getirir. Eşleşen footrest - sandalye bu şekilde... daha fazla
Katlanır sandalye JOPLIN'i daha da konforlu hale getirir. Eşleşen footrest - sandalye bu şekilde şezlong haline gelir. 70 kg'a kadar esnek.
| Cm Genişlik: | 38 cm |
| Cm cinsinden yükseklik: | 42 cm |
| Cm derinlik: | 38 cm |
| koltuk genişliği: | 38 cm |
| Koltuk yüksekliği: | 42 cm |
| Koltuk derinliği: | 38 cm |
| Dayanıklılık: | 70 kg |
| Paket boyutu genişliği: | 12 cm |
| Paket boyutu yüksekliği: | 61 cm |
| Paket boyutu derinliği: | 12 cm |
| malzeme kapağı: | Polyester |
| malzeme çerçevesi: | Alüminyum |
| renk: | gri |
| Çerçeve rengi: | Gümüş |
Için başka bağlantılar "Katlanır sandalye JOPLIN için Footrest"
Değerlendirmeleri oku, yaz ve yorum yap... daha fazla
Bununla ilgili müşteri değerlendirmeleri "Katlanır sandalye JOPLIN için Footrest"
Değerlendirme belirt
18964
9105491
119,00 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
910573
99,00 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
9105497
119,00 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
929607
59,95 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
929605
49,95 €
*
6 hemen kullanılabilir
6 hemen kullanılabilir
F
A
G
943563
109,00 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
914491
11,50 €
*
stokta yok, sipariş edilebilir
Şu anda stokta yok, sipariş edilebilir
912271
3,95 €
*
3,50 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
910164
21,95 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
901993
4,15 €
*
Gelen mallar, teslim süresi yakl. Lieferbar in ca. 2 Woche(n)
Yaklaşık olarak: Lieferbar in ca. 2 Woche(n) olarak mevcuttur
901962
İçerik
2 lfm
(9,98 €
* / 1 lfm)
19,95 €
*
Gelen mallar, teslim süresi yakl. Yaklaşık 2 - 3 ay içinde mevcuttur
Yaklaşık olarak: Yaklaşık 2 - 3 ay içinde mevcuttur olarak mevcuttur






