- bekar
- evrensel
- koltuk olarak da kullanılabilir
- maksimum 100 kg'a kadar yüklenebilir
- paketleme çantası dahil
- Ürün No.: 920302
| Cm Genişlik: | 64 cm |
| Cm derinlik: | 64 cm |
| Koltuk yüksekliği: | 38 cm |
| Dayanıklılık: | 100 kg |
| Kilogram cinsinden ağırlık: | 3 kg |
| Paket boyutu genişliği: | 49 cm |
| Paket boyutu yüksekliği: | 64 cm |
| Paket boyutu derinliği: | 7 cm |
| renk: | siyah |
9101083
910096
Yaklaşık 2 - 3 ay içinde mevcuttur
94083
929078
91711
915925
915920
910098
83494
820483
64302
Yaklaşık 1 - 2 ay içinde mevcuttur
64051
9105497
53425


