- Rahat dolgu
- Optimize edilmiş sıkıştırma koltuğu
- Yüksek ayarlanabilir sırtlık
- Entegre bardaklık
- Maksimum 120 kg'a kadar yüklenebilir
- Taşıma çantası dahil
- Ürün No.: 920301
Das Material ist oben atmungsaktives Mesh und unten strapazierfähiges Polyester, das Gestell schwarz-beschichtetes Aluminium. Dieser Faltstuhl ist belastbar bis max. 120 kg und hat als zusätzliches Feature einen praktischen Becherhalter. Lieferung inklusive praktischem Packsack.
Weitere Spezifikationen:
- Material Bezug: Oben: atmungsaktives Mesh / Unten: robustes Polyester
| Cm Genişlik: | 61 cm |
| Cm cinsinden yükseklik: | 110 cm |
| Cm derinlik: | 75 cm |
| koltuk genişliği: | 48 cm |
| Koltuk yüksekliği: | 49 cm |
| Koltuk derinliği: | 47 cm |
| Sırt yüksekliği cm: | 70 cm |
| Dayanıklılık: | 120 kg |
| Kilogram cinsinden ağırlık: | 5.6 kg |
| Paket boyutu genişliği: | 28 cm |
| Paket boyutu yüksekliği: | 95 cm |
| Paket boyutu derinliği: | 23 cm |
| malzeme kapağı: | Örgü kumaş |
| malzeme çerçevesi: | Alüminyum |
| renk: | siyah |
| Çerçeve rengi: | Siyah |
| cep: | evet |
Notwendiges Zubehör
Önerilen aksesuarlar
820181
M904015
9105474
94083
929078
91711
915925
915920
912394
90122
820483
706641
Lieferbar in ca. 2 Woche(n)
65425
650050
64315
Lieferbar in ca. 2 Woche(n)
64302
Yaklaşık 1 - 2 ay içinde mevcuttur
64051
630016
Yaklaşık 1 - 2 ay içinde mevcuttur






