- bir bilek hareketiyle katlanmış ve açılmış
- Kolçakta bardaklık
- taşıma çantası dahil
- Ürün No.: 920273
Konforlu katlanır sandalye MAHALO, bir bilek hareketiyle katlanır ve açılır. İki kolçaktan... daha fazla
Konforlu katlanır sandalye MAHALO, bir bilek hareketiyle katlanır ve açılır. İki kolçaktan birinde bir bardak tutucu vardır. Siyah toz boyalı çelikten yapılmış sağlam çerçeve ve yüksek kaliteli siyah polyester malzeme, bu sandalyeyi kamp sandalyeleri arasında bir klasik haline getiriyor.
100 kg'a kadar taşır
Boyutlar: Koltuk G 50 x D 45 x Y 42cm / Toplam G 75 x D 50 x Y 84cm
Ambalaj boyutu: 84 x 16cm
Ağırlık: yaklaşık 2,3 kg
| Cm Genişlik: | 75 cm |
| Cm cinsinden yükseklik: | 84 cm |
| Cm derinlik: | 50 cm |
| koltuk genişliği: | 50 cm |
| Koltuk yüksekliği: | 42 cm |
| Koltuk derinliği: | 45 cm |
| Sırt yüksekliği cm: | 32 cm |
| Dayanıklılık: | 100 kg |
| Kilogram cinsinden ağırlık: | 2.3 kg |
| Paket boyutu genişliği: | 16 cm |
| Paket boyutu yüksekliği: | 84 cm |
| Paket boyutu derinliği: | 16 cm |
| malzeme kapağı: | 100 polyester |
| malzeme çerçevesi: | Çelik |
| renk: | siyah |
| Çerçeve rengi: | Siyah |
| cep: | evet |
Için başka bağlantılar "Katlanır sandalye MAHALO"
Değerlendirmeleri oku, yaz ve yorum yap... daha fazla
Bununla ilgili müşteri değerlendirmeleri "Katlanır sandalye MAHALO"
Değerlendirme belirt
42690
66057
5,95 €
*
stokta yok, sipariş edilebilir
Lieferbar in ca. 2 Woche(n)
Lieferbar in ca. 2 Woche(n)
Şu anda stokta yok, sipariş edilebilir
65425
4,95 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
442013
İçerik
5 lfm
(0,90 €
* / 1 lfm)
4,50 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır






