- Daha fazla konfor ve denge için yeni katlama sistemi
- Ayarlanabilir sırtlık
- Küçük paket boyutu
107,00 € *
119,00 € *
(10,08% biriktirilen)
dahil KDV artı teslimat ücreti
Merkezi depoda sınırlı sayıda ürün bulunur. 5-8 gün içinde teslimat.
Hemen mevcut
- Ürün No.: 920315
Yeni katlanır sandalye JOPLIN II, en çok satan JOPLIN'in daha da geliştirilmiş halidir. Katlama... daha fazla
Yeni katlanır sandalye JOPLIN II, en çok satan JOPLIN'in daha da geliştirilmiş halidir. Katlama mekanizması optimize edilmiştir ve size daha fazla konfor, rahatlık ve denge sunar. Çok küçük paket boyutu sayesinde, küçük kampçılar için ideal kamp sandalyesi. Deri etiketli gri alacalı kumaş ve kahverengi ahşap kolçaklar HOLIDAY TRAVEL serisindeki katlanır sandalyeye özel bir tasarım kazandırır. 4 yönlü ayarlanabilir sırtlık, hoş bir oturma konforu sağlar. Teslimat pratik bir taşıma çantası içerir.
Ürün özellikleri:
- Malzeme çerçeve: alüminyum
- Malzeme kolçak: koyu gerçek ahşap
- Yük kapasitesi: 100 kg'a kadar
- Oturma yüzeyi: G48 x D45 x Y42 cm Sırtlık: 67cm
- Ambalaj boyutu: 89 x 22 x 18cm
- Ağırlık yaklaşık 5kg
- 1 kamp sandalyesi
- 1 taşıma çantası
| Cm Genişlik: | 58 cm |
| Cm cinsinden yükseklik: | 109 cm |
| Cm derinlik: | 66 cm |
| koltuk genişliği: | 48 cm |
| Koltuk yüksekliği: | 42 cm |
| Koltuk derinliği: | 48 cm |
| Sırt yüksekliği cm: | 67 cm |
| Dayanıklılık: | 100 kg |
| Kilogram cinsinden ağırlık: | 5 kg |
| Paket boyutu genişliği: | 90 cm |
| Paket boyutu yüksekliği: | 18 cm |
| Paket boyutu derinliği: | 22 cm |
| malzeme çerçevesi: | Alüminyum |
| renk: | gri benekli |
| Çerçeve rengi: | Gümüş |
| cep: | evet |
Için başka bağlantılar "JOPLIN II - Alüminyum çerçeveli katlanır sandalye"
Değerlendirmeleri oku, yaz ve yorum yap... daha fazla
Bununla ilgili müşteri değerlendirmeleri "JOPLIN II - Alüminyum çerçeveli katlanır sandalye"
Değerlendirme belirt
66619
9105491
119,00 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
F
A
G
66028
İçerik
0.5 l
(15,90 €
* / 1 l)
7,95 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
61444
İçerik
0.5 l
(32,40 €
* / 1 l)
16,20 €
*
stokta yok, sipariş edilebilir
Lieferbar in ca. 2 Woche(n)
Lieferbar in ca. 2 Woche(n)
Şu anda stokta yok, sipariş edilebilir
46455
29,90 €
*
stokta yok, sipariş edilebilir
Lieferbar in ca. 2 Woche(n)
Lieferbar in ca. 2 Woche(n)
Şu anda stokta yok, sipariş edilebilir








