- Modern elmas kapitone
- Daha fazla konfor ve denge için yeni katlama sistemi
- Konforlu döşeme
- Ayarlanabilir sırtlık
- Ürün No.: 920319
Yeni katlanır sandalye JOPLIN DELUXE, en çok satan JOPLIN'in premium versiyonudur. Son teknoloji... daha fazla
Yeni katlanır sandalye JOPLIN DELUXE, en çok satan JOPLIN'in premium versiyonudur. Son teknoloji elmas kapitone ile konforlu bir döşemeye sahiptir ve optimize edilmiş katlama mekanizması sayesinde tüm pozisyonlarda yüksek konfor ve denge sunar. Sırtlık 4 yönlü ayarlanabilir ve hoş bir oturma konforu sağlar.
Çok küçük paket boyutu sayesinde, bu küçük kampçılar için ideal bir kamp sandalyesidir. Deri etiketli gri alacalı kumaş ve kahverengi ahşap kolçaklar, HOLIDAY TRAVEL serisinden katlanır sandalyeye özel bir tasarım kazandırır.
Teslimata pratik bir taşıma çantası dahildir.
Ürün özellikleri:
- Malzeme çerçeve: alüminyum
- Malzeme kolçak: koyu renkli gerçek ahşap
- Yükleme kapasitesi: 100 kg'a kadar
- Oturma yüzeyi: G48 x D45 x Y42 cm Sırtlık: 67cm
- Ambalaj boyutu: 90 x 28 x 18cm
- Ağırlık yaklaşık 5,3kg
- 1 kamp sandalyesi
- 1 pannier
| Cm Genişlik: | 58 cm |
| Cm derinlik: | 66 cm |
| koltuk genişliği: | 48 cm |
| Koltuk yüksekliği: | 42 cm |
| Koltuk derinliği: | 48 cm |
| Dayanıklılık: | 100 kg |
| Kilogram cinsinden ağırlık: | 5.2 kg |
| Paket boyutu genişliği: | 90 cm |
| Paket boyutu yüksekliği: | 18 cm |
| Paket boyutu derinliği: | 22 cm |
| malzeme çerçevesi: | Alüminyum |
| renk: | gri |
| Çerçeve rengi: | Gümüş |
| cep: | evet |
Için başka bağlantılar "Döşemeli katlanır sandalye JOPLIN DELUXE"
Değerlendirmeleri oku, yaz ve yorum yap... daha fazla
Bununla ilgili müşteri değerlendirmeleri "Döşemeli katlanır sandalye JOPLIN DELUXE"
Değerlendirme belirt
67794
9105491
119,00 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
90370
19,95 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
90124
İçerik
10.071 lfm
(0,69 €
* / 1 lfm)
6,99 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
901171
İçerik
2.5 lfm
(17,40 €
* / 1 lfm)
43,50 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
65232
24,90 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
29471
9,40 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
9105497
119,00 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır






