- Footboard ile rahat katlanır sandalye
- Fermuarlı ayak parçası kolayca çıkarılabilir
- 100 kg'a kadar dayanıklı
- Sırt 3 yönlü ayarlanabilir
- İdeal kamp sandalyesi
- Ürün No.: 910835
Çok fonksiyonlu lüks kamp sandalyesi: Sırtlık 3 pozisyonda kilitlenebilir. Ayak kısmı sağlam bir... daha fazla
Çok fonksiyonlu lüks kamp sandalyesi: Sırtlık 3 pozisyonda kilitlenebilir. Ayak kısmı sağlam bir fermuar ile birleştirilir ve kolayca çıkarılabilir. Çelik boru gümüş, son derece sağlam kumaş 600 Denye.
Malzeme kapağı: % 100 polyester
Renk: antrasit
Yalan bölgesi: L130 * T61cm
Koltuk yüksekliği: 44cm
Arkalığı: 50 cm
Malzeme kapağı: % 100 polyester
Renk: antrasit
Yalan bölgesi: L130 * T61cm
Koltuk yüksekliği: 44cm
Arkalığı: 50 cm
| Cm Genişlik: | 61 cm |
| Cm cinsinden yükseklik: | 109 cm |
| Cm derinlik: | 165 cm |
| koltuk genişliği: | 61 cm |
| Koltuk yüksekliği: | 50 cm |
| Koltuk derinliği: | 165 cm |
| Sırt yüksekliği cm: | 54 cm |
| Dayanıklılık: | 100 kg |
| Kilogram cinsinden ağırlık: | 5.1 kg |
| Paket boyutu genişliği: | 17 cm |
| Paket boyutu yüksekliği: | 100 cm |
| Paket boyutu derinliği: | 15 cm |
| malzeme kapağı: | 100 polyester |
| malzeme çerçevesi: | Çelik |
| renk: | antrasit |
| Çerçeve rengi: | Gümüş |
| cep: | hayır |
Için başka bağlantılar "Katlanır sandalye Snobby II"
Değerlendirmeleri oku, yaz ve yorum yap... daha fazla
Bununla ilgili müşteri değerlendirmeleri "Katlanır sandalye Snobby II"
Değerlendirme belirt
18160
941071
9,95 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
YENİ
922599
10,95 €
*
stokta yok, sipariş edilebilir
Lieferbar in ca. 10 Tage(n)
Lieferbar in ca. 10 Tage(n)
Şu anda stokta yok, sipariş edilebilir
YENİ
917055
99,90 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
905189
İçerik
6.503 m²
(7,68 €
* / 1 m²)
49,95 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
915932
11,95 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
919172
19,95 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
910573
99,00 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
92707
42,00 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
92304
51,00 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
922182
13,60 €
*
stokta yok, sipariş edilebilir
Lieferbar in ca. 3 Tage(n)
Lieferbar in ca. 3 Tage(n)
Şu anda stokta yok, sipariş edilebilir
92218
44,90 €
*
stokta yok, sipariş edilebilir
Şu anda stokta yok, sipariş edilebilir




