
- Ürün No.: 926775
Kamp taburesi Tabure XL, kömür grisi, 100kg yük kapasitesine kadar daha fazla
Kamp taburesi Tabure XL, kömür grisi, 100kg yük kapasitesine kadar
| Cm Genişlik: | 29 cm |
| Cm derinlik: | 46 cm |
| Koltuk yüksekliği: | 49 cm |
| Dayanıklılık: | 100 kg |
| Kilogram cinsinden ağırlık: | 1.2 kg |
| Paket boyutu genişliği: | 46 cm |
| Paket boyutu yüksekliği: | 49 cm |
| Paket boyutu derinliği: | 5 cm |
| renk: | Kömür Grisi |
Için başka bağlantılar "Klapphock.StoolXL, charc.g"
Değerlendirmeleri oku, yaz ve yorum yap... daha fazla
Bununla ilgili müşteri değerlendirmeleri "Klapphock.StoolXL, charc.g"
Değerlendirme belirt
19356
941204
132,90 €
*
stokta yok, sipariş edilebilir
Şu anda stokta yok, sipariş edilebilir
929078
7,95 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
92502
149,95 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
91711
39,99 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
E7178
21,70 €
*
stokta yok, sipariş edilebilir
Lieferbar in ca. 3 Tage(n)
Lieferbar in ca. 3 Tage(n)
Şu anda stokta yok, sipariş edilebilir