- Dış mekan ve arazi kullanımında kanıtlanmış
- Mini paket boyutu, bu nedenle mini kampçılar için ideal
- Hafif alüminyum çerçeve
79,95 € *
dahil KDV artı teslimat ücreti
Merkezi depoda sınırlı sayıda ürün bulunur. 5-8 gün içinde teslimat.
Hemen mevcut
- Ürün No.: 910972
Oturma yüzeyi: G 50 x D 50 cm, oturma yüksekliği: 47 cm, sırtlık: 35 cm, toplam yükseklik: 83 cm.... daha fazla
Oturma yüzeyi: G 50 x D 50 cm, oturma yüksekliği: 47 cm, sırtlık: 35 cm, toplam yükseklik: 83 cm. Yük kapasitesi: 100 kg. Ambalaj boyutu: Ø 16, yükseklik 80 cm. Ağırlık: 2,8 kg.
- 1 sandalye
- 1 malzeme torbası
| Cm Genişlik: | 56 cm |
| Cm derinlik: | 56 cm |
| koltuk genişliği: | 50 cm |
| Koltuk yüksekliği: | 47 cm |
| Koltuk derinliği: | 50 cm |
| Dayanıklılık: | 100 kg |
| Kilogram cinsinden ağırlık: | 2.8 kg |
| Paket boyutu genişliği: | 16 cm |
| Paket boyutu yüksekliği: | 80 cm |
| Paket boyutu derinliği: | 16 cm |
| malzeme çerçevesi: | Alüminyum |
| renk: | Klasik Gri |
| cep: | evet |
Için başka bağlantılar "Katlanır Sandalye Yönetmen Koltuğu Toscana Tatil Seyahati"
Değerlendirmeleri oku, yaz ve yorum yap... daha fazla
Bununla ilgili müşteri değerlendirmeleri "Katlanır Sandalye Yönetmen Koltuğu Toscana Tatil Seyahati"
Değerlendirme belirt
67749
706640
14,90 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
912394
34,90 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
820181
İçerik
25.014 lfm
(3,60 €
* / 1 lfm)
89,95 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
706641
5,50 €
*
stokta yok, sipariş edilebilir
Lieferbar in ca. 2 Woche(n)
Lieferbar in ca. 2 Woche(n)
Şu anda stokta yok, sipariş edilebilir










