- Superlicht en comfortabel
- Overtuigt met formaat en kleine verpakking
- Opvouwbaar met slechts één handbeweging
€ 69,95 *
incl. BTW. excl. verzendkosten
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
- Artikelnr.: 920272
Comfortabele opklapbare bank voor 2 personen. Superlicht en comfortabel. Overtuigt door formaat... meer
Comfortabele opklapbare bank voor 2 personen. Superlicht en comfortabel. Overtuigt door formaat en kleine verpakking. Opvouwen in één eenvoudige stap.
Verder specificaties:
- Stalen frame: Ø 16 mm
- Laadvermogen: 100 kg per kant
| Breedte : | 125 cm |
| Hoogte : | 86 cm |
| Diepte : | 58 cm |
| Stoelhoogte: | 45 cm |
| Veerkracht: | 200 kg |
| Gewicht in kilogram: | 5.5 kg |
| Verpakkingsgrootte breedte: | 35 cm |
| Hoogte verpakking: | 95 cm |
| Verpakkingsgrootte diepte: | 35 cm |
| materiële dekking: | 600D PVC |
| materiaal frame: | Staal |
| kleur: | grijs |
| Kleur van het frame: | Zwart |
| tas: | Ja |
Doorverwijzende links naar "Opvouwbare bank voor 2 personen - Belastbaar tot 200 kg"
Beoordelingen lezen, schrijven en discussiëren... meer
Klantbeoordelingen voor "Opvouwbare bank voor 2 personen - Belastbaar tot 200 kg"
Beoordeling schrijven
2608
910596
€ 139,00
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
922193
€ 13,95
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
915111
€ 19,20
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
9105497
€ 119,00
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
SA120
€ 11,90
*
niet op voorraad, wel bestelbaar
Lieferbar in ca. 10 Tage(n)
Lieferbar in ca. 10 Tage(n)
Momenteel niet op voorraad, wel te bestellen










