- Kruk wordt bijzettafel
- Kan ook als dienblad worden gebruikt
- Bamboe materiaal van hoge kwaliteit
€ 39,90 *
incl. BTW. excl. verzendkosten
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
- Artikelnr.: 9203172
Het tafelblad voor de "HOLIDAY TRAVEL" kruk (art. nr. 920317) is de perfecte aanvulling. Zo kan... meer
Het tafelblad voor de "HOLIDAY TRAVEL" kruk (art. nr. 920317) is de perfecte aanvulling. Zo kan de kruk worden omgebouwd tot bijzettafel. Het tafelblad van hoogwaardig bamboe kan ook worden gebruikt als dienblad met 2 draaggaten.
Verder specificaties:
- Afmetingen: 43 x 32 - 5 x 5,5 cm
| Breedte : | 32.5 cm |
| Diepte : | 43 cm |
| Hoogte : | 3.5 cm |
| In hoogte verstelbaar: | Geen |
| materiaal frame: | Bamboe |
| Kleur van het frame: | Hout |
| Materiaal plaat: | Bamboehout |
| Decorplaat: | Bamboe |
| Gewicht in kilogram: | 1.5 kg |
Doorverwijzende links naar "Bamboe tafelblad - 43 x 32 cm"
Beoordelingen lezen, schrijven en discussiëren... meer
Klantbeoordelingen voor "Bamboe tafelblad - 43 x 32 cm"
Beoordeling schrijven
38694
910573
€ 99,00
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
919172
€ 19,95
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
42121
€ 172,00
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
93093
€ 5,95
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
922193
€ 13,95
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
9105491
€ 119,00
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
47142
€ 319,00
*
2 direct beschikbaar
2 direct beschikbaar
462210
€ 4,95
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
46220
€ 30,95
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
462190
€ 4,95
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending


