
€ 22,95 *
incl. BTW. excl. verzendkosten
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
- Artikelnr.: 926775
Kruk XL, antracietgrijs, tot 100 kg draagvermogen meer
Kruk XL, antracietgrijs, tot 100 kg draagvermogen
| Breedte : | 29 cm |
| Diepte : | 46 cm |
| Stoelhoogte: | 49 cm |
| Veerkracht: | 100 kg |
| Gewicht in kilogram: | 1.2 kg |
| Verpakkingsgrootte breedte: | 46 cm |
| Hoogte verpakking: | 49 cm |
| Verpakkingsgrootte diepte: | 5 cm |
| kleur: | Houtskool grijs |
Doorverwijzende links naar "Het vouwen van krukje Krukje, charc.g"
Beoordelingen lezen, schrijven en discussiëren... meer
Klantbeoordelingen voor "Het vouwen van krukje Krukje, charc.g"
Beoordeling schrijven
19356
941204
€ 132,90
*
niet op voorraad, wel bestelbaar
Momenteel niet op voorraad, wel te bestellen
95203
€ 36,95
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
929078
€ 7,95
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
92502
€ 149,95
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
70383
€ 12,95
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
60111
€ 11,95
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
E7178
€ 21,70
*
niet op voorraad, wel bestelbaar
Lieferbar in ca. 3 Tage(n)
Lieferbar in ca. 3 Tage(n)
Momenteel niet op voorraad, wel te bestellen