- licht comfort stoel met hoge rugleuning
- fantastische verschijning hoog zitcomfort
- met geïntegreerd hoofdkussen
- superlicht - slechts 5,2kg
- Belastbaar tot 150 kg
- Bestel nu:
- geschikte voetsteun: art.nr. 925020
€ 149,95 *
incl. BTW. excl. verzendkosten
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
- Artikelnr.: 92502
Comfortabele campingstoel van Westfield, met 5,2kg is de stoel een lichtgewicht en visueel een... meer
Comfortabele campingstoel van Westfield, met 5,2kg is de stoel een lichtgewicht en visueel een echte traktatie. Gewoon binnen zitten en je goed voelen. Stoffering: Duragore 3D vezelstof. Materiaal frame: DuraLite.
| Breedte : | 65 cm |
| Diepte : | 47 cm |
| Stoelhoogte: | 47 cm |
| Veerkracht: | 150 kg |
| Gewicht in kilogram: | 4.6 kg |
| Verpakkingsgrootte breedte: | 65 cm |
| Hoogte verpakking: | 107 cm |
| Verpakkingsgrootte diepte: | 13 cm |
| kleur: | grijs |
Doorverwijzende links naar "Campingstoel Avantgarde 7-voudig verstelbaar - grijs"
Beoordelingen lezen, schrijven en discussiëren... meer
Klantbeoordelingen voor "Campingstoel Avantgarde 7-voudig verstelbaar - grijs"
Beoordeling schrijven
19243
Notwendiges Zubehör
Aanbevolen accessoires
925020
€ 59,95
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
71021
€ 889,00
*
niet op voorraad, wel bestelbaar
Momenteel niet op voorraad, wel te bestellen
95203
€ 36,95
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
929078
€ 7,95
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
926775
€ 22,95
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
925020
€ 59,95
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
660102
€ 149,00
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
60111
€ 11,95
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
60007
€ 329,00
*
niet op voorraad, wel bestelbaar
Beschikbaar in ongeveer 2 - 3 maanden
Beschikbaar in ongeveer 2 - 3 maanden
Momenteel niet op voorraad, wel te bestellen


