- Maximaal comfort, maximale hygiëne
- Praktische ontluchtingsknop voor spatvrij legen
- Hoogwaardige kunststof
- 3 jaar garantie
incl. BTW. excl. verzendkosten
- Artikelnr.: 660102
Met vloermontage (Hold Down Kit). Een kit om de Porta Potti overal op de vloer van uw voertuig te bevestigen. Een eenvoudige handgreep maakt het toilet vrij. Deze kit maakt van uw mobiele toilet een comfortabel en relatief goedkoop alternatief voor de installatie van een grijswatertank.
| Breedte: | 342 mm |
| Diepte: | 382 mm |
| Hoogte: | 315 mm |
| Stoelhoogte: | 30.8 cm |
| stoffelijk: | kunststof |
| Veerkracht: | 120 kg |
| Gewicht in kilogram: | 3.3 kg |
| Indicator spoelwaterniveau: | Nein |
| Vuilwatertank niveau indicator: | Ja |
| Inhoud spoelwatertank: | 10 l |
| Capaciteit vuilwatertank: | 10 l |
| kleur: | wit |
663079
13507
M650002
M751080
810251
Lieferbar in ca. 10 Tage(n)
E0088
Lieferbar in ca. 10 Tage(n)
91025
810221
620950
Beschikbaar in ca. 3 weken
71021
63157
620022
13254P
Beschikbaar in ongeveer 1 - 2 maanden
94823
Lieferbar in ca. 1 Tage(n)
936280
925020
92502
90349
820481
820211
811761
65232





