- Weerbestendig tafelblad met elegant houtdecor
- Plaatvoeten voorkomen wegzakken
- Belastbaar tot 80 kg
- Snel in hoogte verstelbaar met één beweging, 59-72 cm
incl. BTW. excl. verzendkosten
- Artikelnr.: 910574
- Personenkapazität: 2-4 Personen
| tas: | Nee |
| Breedte : | 68 cm |
| Diepte : | 100 cm |
| In hoogte verstelbaar: | Ja |
| Min. hoogte: | 59 cm |
| Max. Hoogte: | 72 cm |
| materiaal frame: | Aluminium |
| Kleur van het frame: | Zilver |
| Materiaal plaat: | PP honingraat / glasvezel / hars |
| Decorplaat: | Houtontwerp |
| Veerkracht: | 80 kg |
| Gewicht in kilogram: | 4.3 kg |
| Verpakkingsgrootte lengte: | 100 cm |
| Verpakkingsgrootte breedte: | 68 cm |
| Hoogte verpakking: | 6 cm |
915925
904489
471333
941071
915936
919172
914505
44460
E1725
E1724
Lieferbar in ca. 10 Tage(n)
94837
94828
94083
929078
915920
912271
91059
9101081
910108
820483
705065
57076
Lieferbar in ca. 3 Tage(n)
53191




