
- Kan aan de rand of dwars worden gemonteerd
- Met deurkozijn voor vulling
- Vergrendeling met 1x drukknop en 1x vergrendelgreep
- Voor wanddiktes van 23 - 39 mm
€ 85,00 *
incl. BTW. excl. verzendkosten
2 direct beschikbaar
2 direct beschikbaar
- Artikelnr.: 661510
- 1 kofferklep frame
| Buitenbreedte: | 385 mm |
| Buitenmaat hoogte: | 335 mm |
| Uitgesneden breedte: | 349 mm |
| Hoogte uitsparing: | 296 mm |
| Wanddikte min.: | 23 mm |
| Wanddikte max.: | 39 mm |
| Aantal sloten: | 1 |
| kleur: | lichtgrijs |
Doorverwijzende links naar "Thetford cassettedeur 3, lichtgrijs"
Beoordelingen lezen, schrijven en discussiëren... meer
Klantbeoordelingen voor "Thetford cassettedeur 3, lichtgrijs"
Beoordeling schrijven
14487
671101
€ 794,00
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
67103
€ 679,00
*
6 direct beschikbaar
6 direct beschikbaar
53269
€ 11,30
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
5210549
Inhoud
5 lfm
(€ 8,44
* / 1 lfm)
€ 42,20
*
niet op voorraad, wel bestelbaar
Beschikbaar in ca. 3 weken
Beschikbaar in ca. 3 weken
Momenteel niet op voorraad, wel te bestellen
E9992
€ 3,50
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
E5657
€ 36,90
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending