- Gemakkelijk te monteren
- Voertuigaansluiting 7mm Keder
- Transparante ramen met deksel
- Inclusief tentvloer en wiel-/windscherm
incl. BTW. excl. verzendkosten
- Artikelnr.: 936680
Met afneembare vloer en windscherm om tocht te voorkomen.
| Montagehoogte : | 235 cm |
| Breedte : | 400 cm |
| Diepte : | 290 cm |
| Verpakkingsgrootte diepte: | 23 cm |
| Verpakkingsgrootte breedte: | 80 cm |
| Hoogte verpakking: | 25 cm |
| Gewicht in kilogram: | 15 kg |
| stoffelijk: | Polyester |
| Waterkolom: | 3000 mm |
| Type staaf: | Luchtbuis |
| Keder diameter A: | Ø 7 mm |
| Stuur: | Linksrijdend |
Ersatzschlauch für ADRIA ACTION AIR 361+391, TPU-Luftschlauch
M928628
M82022
M900212
90282
917016
Lieferbar in ca. 1 Tage(n)
82035
92649
925590
91592
912521
912271
820212




















