
- 13,5 l/m , 0,8 bar
- 30 - 45 Watt
- hoogte 135 mm
- Pomp ø38 mm
- Aansluiting ø10 mm
incl. BTW. excl. verzendkosten
- Artikelnr.: 60095
| Hoogte: | 135 mm |
| Diameter in millimeters: | Ø 38 mm |
| Spanning: | 12 V |
| Stroomverbruik A: | 3.5 A |
| Stroomverbruik (watt): | 30-45 W |
| Debiet in liters: | 13 l/min |
| Opvoerhoogte in m: | 8 m |
| uitschakeldruk (bar): | 0.8 bar |
| Druk in PSI: | 11.5 psi |
| kabellengte: | 1 m |
| verbinding: | 10 mm slang |
| kleur: | wei-blau |
705065
901171
65150
650050
60017
60016
M82291
294104
650004
Beschikbaar in ca. 2 weken
910943
910942
500840
Beschikbaar in ongeveer 1 - 2 maanden
83183
534191
Lieferbar in ca. 3 Tage(n)
94846
913401
90122
83675
83271
820431
801204
751883
75188
75165
75129